Eladó lakás Dunakeszi környékén (20867 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 867 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (32844393)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (92772644)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36797494)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, minden apró részletre odafigyelve, magas minőségben felújított lakás eladó Kaszásdűlőn. FIGYELEM! Ez nem t...
82 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (45545927)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (35749777)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, tágas polgári lakás eladó a II. kerületben, a Budai Vár lábánál ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest II. kerül...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (41397398)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás eladó Budapest III. kerületében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest III. kerületében eladó egy 52...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34753495)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76791439)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, központi lokációban új építésű, igényes társasházi lakások eladók A meglévő társasházra két új szin...
166 921 037 HUF
2 454 721 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33229331)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34444222)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar közelében eladó! Nagyméretű szigetes konyha-étkező, 2 fürdős...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53343662)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Árcsökkentés! 69, 9 M Ft helyett most 66, 99 M Ft – felújított lakás a Damjanich utcában Eladásra kínálom saját tulajdonú, 202...
66 990 000 HUF
1 595 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34469255)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legkedveltebb, zöld és nyugodt budai részén, a Kissvábhegy belbudai oldalán kínálunk megvételre egy 53 nm-es, ma...
89 900 000 HUF
1 696 226 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (85442938)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása FEDEZZE fel a jövő otthonait a königs PARKBAN! A Königs Park, mindössze öt perc sétára a festői Dunától, e...
96 490 000 HUF
1 556 290 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37424882)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. kerület Ligetvárosi részén a Cserhát utcában az István u. -Hoz közelebbi részén eladó egy 1910-es 20-as években épült jó á...
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23478628)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin mellett. Tér. Fény. Lehetőség. Ritka az ilyen méret és elosztás a Corvin negyed közvetlen közelében. Ez a 110 nm-es, n...
129 900 000 HUF
1 180 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34928738)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Mátyás tér környékén eladó egy 41 m2-es, fekvő galériával rendelkező, jó állapotú, hangulatos, 2 ...
44 990 000 HUF
1 097 317 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47837447)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos terek, modern belső, klasszikus városi környezetben. Üdv itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Budapest VII. kerületének belső-...
200 000 000 HUF
1 886 792 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (45252867)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Budai Vár alatt a város más léptékben működik. Közelebb a fényekhez, távolabb a zajtól. Az Attila út ezen szakaszán Budape...
129 900 000 HUF
1 829 577 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24473729)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, liftes társasházban található, 45 m²-es, 2 szobás, felújított, nyugati fekvésű lakás Zuglóban 2007-ben épült, jó állap...
71 500 000 HUF
1 588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57947873)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a Parlament közvetlen szomszédságában a Kossuth téren, egy 34 nm-es 4. emeleti garzonlakást gyönyörű szép lift...
69 000 000 HUF
2 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal