Eladó lakás Dunakeszi környékén (20867 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 867 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (28378788)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Lakásnak, irodának, orvosi rendelőnek egyaránt kitűnő lakás a Mammuttal szemben! I. kerület, Széna téren, a Mammut bevásárlóköz...
189 000 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (92193344)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Várnegyedben, a Hunyadi János úton egy 67 m2-es, 2 szobás, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan jellemzői:- modern...
114 900 000 HUF
1 714 925 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79933258)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (25484934)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus életérzés a Lechner Ödön fasorban dunaparti, erkélyes, prémium lakás exkluzív szolgáltatásokkal. Budapest egyik legkedve...
215 000 000 HUF
2 986 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59139239)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hidegkúti stadion közelében, eladó egy alagsori szinten lévő, 31 nm-es felújított ingatlan. Megközelíthetősége jó, a fonodó 1-...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47658333)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges lehetőség a Nagykörúton – elegáns polgári lakás az Erzsébet körúton Budapest lüktető szívében, a VII. kerület ikoni...
315 000 EUR
1 340 427 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75379277)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfény, elegancia, Városliget – polgári életérzés Erzsébetváros csendes utcájában Budapest egyik legkedveltebb zöldövezeti kö...
98 900 000 HUF
1 392 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33458237)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
️ Reformkori elegancia az Erzsébet tér és a Budapest Eye szomszédságában Vannak épületek, amelyeknek tartásuk van. Ez az 1840-...
79 999 999 HUF
2 051 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84377277)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető 2 szobás lakás eladó a Teleki László tér közelében! Megvételre kínálunk egy 49 m²-es, praktiku...
66 000 000 HUF
1 346 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73384957)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú, polgári lakás a városliget szomszédságában erzsébetváros csendes RÉSZÉN! A Városliget közvetlen...
98 900 000 HUF
1 392 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23348334)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. A hirdeté...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (33234484)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Aranyalkalom a XIII. kerület frekventált városrészén, a Váci úton. Duna parttól és a Marina parktól sétatávra a Duna plázával s...
95 800 000 HUF
1 277 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28257472)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vannak utcák, ahol nem csak lakni lehet, hanem jól élni. A Szekszárdi utca pontosan ilyen. Egy olyan városi mikrokörnyezetbe...
61 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78377597)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Duna-parti, örökpanorámás ingatlan - a duna szerelmeseinek és BEFEKTETŐKNEK Eladó a Népszigeten egy közvetlenül a Dunára néző ...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92573267)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon újlipótvárosban praktikus térkihasználás, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Budapest XIII. kerületének kö...
76 900 000 HUF
2 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44449347)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás újlipótváros szívében azonnal költözhető OTTHON! Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén...
84 500 000 HUF
2 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32433252)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív városi rezidencia a Duna-parton, 77 nm saját kerttel és terasszal! Eladásra kínáljuk a DunaPest Rezidenciák egyik le...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (17179288)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XIV. kerület kedvelt Porcelán lakónegyedében, a Fajansz utcában eladó egy 3 szobás lakás teremgarázzsal! A XIV. kerület kedv...
119 000 000 HUF
1 433 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32772733)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület, Békásmegyer frekventált részén egy 50 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, lodzsás lakás eladó. Csendes környéken találh...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (32379983)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Családbarát, napfényes lakás Budapest szívében! Eladó egy 68 m²-es, háromszobás lakás, amely könnyen négyszobássá alakítható, ...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal