Eladó lakás Dunakeszi környékén (20867 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 867 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64215254)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Felújított nagypolgári lakás a lövőház utcában marcibányi tér SZOMSZÉDSÁGÁBAN Alapadatok: - Alapterület: 97 m² - 4 szoba - féle...
184 990 000 HUF
1 907 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (35861133)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, a központhoz közel egy rendezett társasház 8. emeleti lakása. a jó állapotú, 71 nm-es ingatlan...
72 990 000 HUF
1 028 028 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23487244)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxuslakás eladó az v. kerületben, a Nyáry Pál utcában – 89 nm, nappali + 2 háló ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest v. k...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42374273)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, azonnal költözhető lakás eladó a XIII. kerületben, Balzac utcában ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XIII. k...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (81543393)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szuper ár/érték arány a Teleki téren! ! ! Akár befektetőknek is! A VIII. kerület egyik legfrekventáltabb részén, a Teleki tér...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83537623)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56295831)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VIII. kerület fejlődő részén új építésű lakások eladók! Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékp...
87 750 000 HUF
1 253 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49945217)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. Ker. Lipótvárosban a Szent István körúton, a Balassi Bálint utca közelében polgári lakás eladó. Gaál Bertalan tervei alapjá...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (61521415)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3 Szobás, teraszos lakás eladó – 5 percre az Örs vezér terétől, 3%-os hitellel is Eladó egy 60 nm-es, magasföldszinti, teraszo...
84 900 000 HUF
1 306 153 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (56331483)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, 98 nm-es családi lakás – CSOK-kal is megvásárolható, közel az Örs vezér teréhez Eladó egy 98 nm-es, magasföldszinti lak...
129 500 000 HUF
1 257 281 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62757569)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kiváló közlekedés mellett kínálunk megvételre egy tágas, 119 m²-es lakást, amely az 1. emeleten helyezkedik el, 5 külön nyíló s...
99 000 000 HUF
831 932 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33572659)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VII. kerület egyik legismertebb részén, a Dohány utcában, a New York kávéház közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 84 m...
93 000 000 HUF
1 107 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (94168812)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XII. kerület egyik legkeresettebb részén, a Budagyöngye bevásárlóközpont közelében eladó egy kb. 72 M²-es, földszinti lakás, ...
129 800 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (26353235)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest x. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, az Újhegyi lakótelepen kínálok megvételre egy 50 m²-es, 2 szobás, kiváló á...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (76193425)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség a II. kerületben – alakítsa saját ízlésére! Fedezze fel Budapest II. kerület, Lajos utca és a Lukács utca...
97 500 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72243398)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 58 nm-es,...
112 000 000 HUF
1 931 034 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95993579)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 86 nm-es,...
143 900 000 HUF
1 673 255 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68547997)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes mértékben felújítandó téglalakás. Jelenleg két szobás öszkomfortos, de könnyedén alakítható 3 szobás szuper ...
78 000 000 HUF
939 759 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74133947)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest belvárosában az Október 6. -A utcán, szép, rendezett társasházban, 1. emeleti, 153 nm-es, igényesen, magas minőségben ...
344 000 000 HUF
2 248 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74222465)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség a XV. kerületben – Páskomliget utcai felújítandó kislakás eladó! Budapest XV. kerületének kedvelt részén, a ...
46 990 000 HUF
1 342 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal