Eladó lakás Dunakeszi környékén (20869 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 869 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (67337342)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPESEladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utcai...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34944582)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, stílusos otthon a IX. kerület szívében Angyal utcában! Budapest 9. kerületében, az Angyal utcában, kiváló elhelyezkedé...
89 900 000 HUF
1 231 506 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (98477799)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mátyásföldön, a Naplás tó mellett, a madárcsicsergős Petőfi kertre néző, gyönyörűen felújított, napfényes, 33 nm-es, 1. 5 Szobá...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51483728)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó jó állapotú panorámás lakás Szemlőhegyen kiváló lokációban! Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Szemlőheg...
109 900 000 HUF
1 744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76648943)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium háromszobás, duplakomfortos lakás a Dagály sétányon modern technológia, valódi érték! Eladó egy 3 szobás (nappalikonyha...
139 900 000 HUF
1 865 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77443834)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. a hirdetésb...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68762723)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított, csendes lakás Zuglóban a Városliget szomszédságában! Budapest XIV. kerületében, kiváló közleked...
95 500 000 HUF
1 326 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43943747)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adottsá...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (91423649)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kertkapcsolatos, amerikai konyhás, újszerű lakás Zuglóban udvari beállóval, tárolóval és erkéllyelZugló egyik legjobb ado...
85 900 000 HUF
1 753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63339697)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
13. kerületben Angyalföld kedvelt részén, a Gyöngyösi utca közelében eladó egy 53 m2-es, két szobás, földszinti, tehermentes la...
81 800 000 HUF
1 543 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (22879374)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy igazán különleges lehetőséget a belváros szívében, Belső-Terézvárosban, a VI. kerület festői Lovag utcájá...
142 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84443337)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó liftes ház 4. emeletén 3 szobás teljeskörűen felújított, gépesített akár bútorozottan eladó lakás Újlipótváros szívében! ...
120 000 000 HUF
1 904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42494734)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi stílusos stúdió lakás a Zeneakadémia szomszédságában! a VI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Király utcában, a L...
59 900 000 HUF
1 663 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (86529126)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bajcsy-Zsilinszky úton 2 bejáratos lakás eladó! 6. kerület patinás részén kínáljuk eladásra ezt a 116 nm-es, első emeleti ingat...
179 900 000 HUF
1 550 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43674543)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó napfényes, 2 + 2 félszobás erkélyes lakás Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre egy 68 m²-es...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32222385)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 nm...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34357654)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A 6. kerületben, a Nyugati Pályaudvarhoz közel, 3 külön bejáratú lakásra felosztott, bérbeadásra optimalizált, 1 emeleti, br. 5...
99 900 000 HUF
1 816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24677442)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Alsórákos kedvelt, rendezett társasházakkal kialakított, zöldövezeti részén, csendes melléku...
134 990 000 HUF
2 014 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23324537)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínáljuk Zuglóban a Hungária körúton - a Puskás Ferenc Stadion vonzáskörzetében - ezt a teljes körűen (mind műszakilag...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95377341)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület, Marina part panorámás, felújított lakásPanoráma, prémium minőség, biztos hozam eladó a XIII. kerület egyik legke...
109 900 000 HUF
2 680 487 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?