Eladó lakás Dunakeszi környékén (20761 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 761 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (51683537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tágas, 2 szobás tégla lakás a VII. kerület frekventált részén Budapest egyik legkeresettebb városrészében, kiváló infras...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92374743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy igényesen kialakított, otthonos hangulatú, 81 m²-es, amerikai konyhás ingatlan külön tárolóval, rendezett zöld környe...
59 900 000 HUF
739 506 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89855349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kulcsrakész, belső kétszintes családi otthon Ferencváros kedvelt részén Tulajdonostól eladó a Liliom utcában egy 1997-ben épül...
169 000 000 HUF
1 778 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47677337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás, két külön lakóegységgel ( kérésre visszaalakítható) a Kálvin térnél! Eladásra kínálunk a IX. kerület szívéb...
125 000 000 HUF
1 712 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (95479716)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
IV. kerület Újpest lakótelep egyik legkedveltebb részén eladó egy 71 nm-es 3 szobás étkezős 5. emeleti panel lakás. A társash...
74 800 000 HUF
1 053 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49476277)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körűen felújított, téglaépítésű lakás Budapesten, a belvárosi Hernád utcában. Földszinti elhelyezkedésű ez az...
72 000 000 HUF
1 756 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73999453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Minőség – elegancia – KÉNYELEM Eladásra kínálunk egy kiváló belső elrendezésű, prémium minőségben, frissen és teljes körűen fel...
159 500 000 HUF
2 155 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (77756392)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület legkeresettebb részén, a frissen megújult Bakáts tér közvetlen szomszédságában eladó egy teljeskörűen felújított, ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65592674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
V. kerület | eladó napfényes, panorámás, 128 nm-es luxuslakás a KÁROLYI-KERTNÉL Eladóvá vált egy különleges adottságokkal rend...
290 000 000 HUF
2 265 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64714794)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó gyönyörűen felújított lakás a Dessewffy utcában kulcsrakész befektetés a Nagymező sarkán! Ha egy olyan ingatlant kerese...
95 900 000 HUF
1 625 423 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (48973386)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, te...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (16434237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, saját garázzsal***** Az ingatlan 49 négyzetméter, jelenleg 1 szobás, de át...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (55477595)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Összeköltözők figyelmébe - kertkapcsolatos lakások! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt környezetben, jó tö...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24732136)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon ELADÓ! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, ...
43 800 000 HUF
1 183 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77381977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 800 000 HUF
1 990 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (76337393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó - Otthon Start hitelhez is megfelelő Az elhely...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (39537725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos áll...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (12694958)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium befektetési lehetőség a 6. kerület szívében Eladásra kínálunk egy teljes körűen és igényesen felújított, földszinti in...
65 900 000 HUF
1 882 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47366139)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt kör...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74737698)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 800 000 HUF
1 730 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal