Eladó lakás Dunakeszi környékén (20761 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 761 db
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (43325313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínáljuk egy nívós budai környezetben található, magasföldszinti, 70 m²-es, kétszintes kialakítású lakást, amerikai ...
110 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (79588746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VIII. kerületében, a folyamatosan megújuló és egyre népszerűbb Csarnoknegyedben, a Tolnai Residence-ben kínálunk eladá...
249 000 000 HUF
2 349 056 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (99917559)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A II. kerület egyik legkeresettebb részén, a Zöldmáli városrészben kínáljuk megvételre ezt az i. emeleti, 50 m²-es, két szobás,...
130 000 000 HUF
2 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (72274443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A IX. kerület szívében, a Mester utcában egy rendezett, folyamatosan szépülő, 6 emeletes, liftes társasház földszintjén eladó 7...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (83872872)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XII. kerületben, hegyvidéken, Csillebérc frekventált részén, a Budai hegyek ölelésében, zöld környezetben, 52 nm-es, erkélyka...
85 000 000 HUF
1 634 615 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (76539432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 54 m²-es, 2 szobás lakás a VIII. kerület egyik legszebb, szecessziós stílusú, 1907-ben épült nagypolgári társasházána...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64263891)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó tágas - két bejáratos - 3+1 félszobás lakás - a corvin negyed szívében - csendes UTCÁBAN. *** Budapest VIII. kerületé...
119 800 000 HUF
1 060 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (28462358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás káposztásmegyer zöld szívében! 3 Szoba 67 m² 73, 99 M Ft 7. emelet azonnal KÖLTÖZHETŐ! Ha Ön is olyan otthont ...
82 000 000 HUF
1 223 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (67736346)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
5. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, eladó egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, nagypolgári lakás! ! ! Az ingatlan, a Váro...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99535424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló lokációban, a 6. kerület legszebb utcájában, a Lázár utcában, szép, szecessziós házban kínálok megvételre egy 2. emeleti...
550 000 EUR
1 808 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37976491)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Marina Part Vízparti életérzés, terasz + kert, Fóka-öböl panorámaHa Marina-életérzésre, vízparti kilátásra és egy igazi p...
160 000 000 HUF
1 975 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35736887)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69853491)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangepán...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38647674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kis lakások / autóbeálló / terasz / KERTAkár saját részre akár befektetésre kiváló választás! II. kerület Fr...
79 900 000 HUF
2 159 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94375323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Magasföldszint 2 szobás, teraszos lakás eladó! a város szívében, a Lövölde téren, 50 m2-es összkomfortos lakás eladó! Két szoba...
65 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (53448419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panellakás Budapest III. kerületében, a Kabar utcában! Budapest III. kerületének egyik kedvelt részén, a Kabar utcában el...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73363124)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Közvetlen Dunapart, nagy terasz + panoráma! a Marina parton eladóvá vált egy amerikai konyha+ nappali + 2 hálószobás, dupla kom...
295 000 000 HUF
2 809 523 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (69933976)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Luxus Lakás Szervita tér közelébenEz a modern, első emeleti luxuslakás 2023 őszén teljes felújításon esett át. Hála az ér...
224 900 000 HUF
2 742 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36797829)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerület...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57232247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapest szívében Eladó egy igazán különleges, 6 szobás + galériás, teraszos lakás az Eötvös utcában Budapest egyik legkereset...
164 900 000 HUF
1 421 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal