Eladó lakás Dunakeszi környékén (20764 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 764 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (98365994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű, kertkapcsolatos földszinti lakás eladó, csendes utcában mélygarázzsal, hőszivattyúval. Forgalomtól mentes, nyugodt...
116 500 000 HUF
2 284 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87572513)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes polgári lakás a Corvin Pláza közelében ENGLISH description BELOW! ! A Corvin Pláza közvetlen közelében e...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (46523655)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség Újpest kertvárosi részén! Eladó egy kétszintes, kertkapcsolatos, nagy terasszal és saját tárolóval rendelke...
84 500 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47343242)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes polgári lakás a Corvin Pláza közelében A Corvin Pláza közvetlen közelében található ez a 100 m²-es, friss...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37477599)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület, gyakorló KÖZ-BEN Árkád üzletközponttól pár perc sétára kínálunk eladásra egy 71 nm-es, 3 szobás, hallos, erkélyes,...
87 000 000 HUF
1 225 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34643227)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Baross utcában, az Orczy Fórum lakóparkban, egy 50 nm-es, újszerű, világos és tágas, 2 szobás + gardróbos lakás eladó. Tarto...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36497778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló infrastruktúra, csendes, nyugodt lakás Amennyiben Ön a Városligethez közel keres lakást és nem szeretne annak felújítás...
89 900 000 HUF
1 577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77597347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest központhoz közel, egy felújított, 48 nm-es, 2 szobás, azonnal költözhető, világos téglalakás, nagy terasszal. A ...
63 900 000 HUF
1 331 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (44456837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vácon, a Dunakanyar legszebb barokk városában, kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, összkomfortos, erkélyes, első emel...
58 000 000 HUF
1 115 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26373723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív luxusrezidencia Budapest szívében – VI. kerület, Eötvös utca Budapest VI. kerületének egyik legkeresettebb, patinás u...
285 000 000 HUF
2 766 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (26558342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás saját garázzsal eladó Budapest II. kerületében, a Pusztaszeri úton Budapest II. kerületében, a Pusztaszeri úton,...
94 200 000 HUF
1 449 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36239649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik leggyorsabban fejlődő városrészében, a Westend, a Városliget és a megújuló Nyugati pályaudvar közvetlen közelébe...
89 900 000 HUF
1 954 347 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (21364443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha olyan otthont keresel, ahol a panoráma nem alkalmi élmény, hanem a mindennapok természetes része, akkor ezt a lakást érdemes...
205 000 000 HUF
1 653 225 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24457894)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 73 m²-es, igényesen felújított lakás a VI. És VII. kerület határán, tágas terekkel, amerikai konyhás nappalival, 4 mé...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (12426922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belvárosi ingatlan a Semmelweis utcában! A 67 nm-es lakótérhez további 67 nm galéria tartozik, így összesen 134 nm krea...
117 000 000 HUF
854 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92372683)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium polgári lakás a Pesti Broadway közepén – Zichy Jenő utcában Ha mindig is ott akartál lakni, ahol az opera, a színház é...
189 900 000 HUF
1 680 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (22143333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, felújított gyöngyszem a Flórián térnél befektetésnek vagy első otthonnak tökéletes! Eladó a III. kerület szívében, a...
80 000 000 HUF
2 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (14953752)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a bécsi úton, a III. kerületbe penthouse lakás! ! ! 80 Nm lakrész + 10 nm erkély + 60 nm örök panorámás tető téri terasz ...
145 000 000 HUF
1 342 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95826965)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő Szeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást Óbuda hegyvidékén. Éljen a természettől ka...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (74731349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lélegzetelállító panoráma Szentendrén gyönyörű környezetben, zárt lakóparkban, eladó egy 100 nm-es, kétszintes, 3 szobás egye...
175 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal