Eladó lakás Dunakeszi környékén (20764 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 764 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43597837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű, kertkapcsolatos földszinti lakás eladó, csendes utcában mélygarázzsal, hőszivattyúval. Forgalomtól mentes, nyugodt...
106 500 000 HUF
2 265 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33493542)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Alsórákos kedvelt, rendezett társasházakkal kialakított, zöldövezeti részén, csendes mellék...
134 990 000 HUF
2 014 776 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95338939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Külső Terézváros városrészében, a Ferdinánd-híd szomszédságában, eladó egy 54 m2 -es, kétszobás, másod...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44836725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szent István Bazilika és az Opera szomszédságában épül a főváros egyik legexkluzívabb fejlesztése. A lakások egyedisége a ré...
236 000 000 HUF
4 720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (33254391)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
„Deákvár központjában, mindenhez közel…” Vácon, az Újhegyi úton eladó egy magasföldszinti 61, 5 nm-es lakás. Az ingatlanban ...
62 500 000 HUF
1 024 590 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45683548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest egyik kedvelt részén, a Rejtő Jenő utcában egy 38 m²-es, jó állapotú lakás, közvetlenül a Magyar Színház mellett...
56 000 000 HUF
1 473 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29433433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó az Andrássy úton, a Kodály Körönd közelében egy 126 nm-es, három különálló lakássá alakított, felújított ingatlan. Az á...
190 000 000 HUF
1 507 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (89343933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerület, Zsókavár utcában- Felújítandó, 47 m²-es, gardróbos lakás, szigetelt házban, LAKÁS JELLEMZŐI: A nyílászárók cser...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31453165)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIII. kerületében, a Visegrádi utcában eladó egy 60 nm-es, felújított, első emeleti lakás egy jó állapotú, kevés lakás...
93 900 000 HUF
1 565 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73443225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 120 nm-es, jó állapotú, világos lakást egy rendezett, liftes társasházban az Üllői úton. Az ingatlan 10 é...
119 900 000 HUF
999 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29493456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 1+2 félszobás közepes állapotú, erkélyes lakás. A lakás 2024-ben részlege...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64453967)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 1+2 félszobás lakás újpesten, a XIII. kerület SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Parkos, nyugodt környezetben, 2 liftes társasház II. eme...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (29739933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújítandó, 76 nm-es lakás pincével Óbuda központi részén – Kolosy tér közelében. Óbuda kedvelt, központi részén, a Ko...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46438791)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hangulatos, galériás lakás eladó a Frankel Leó út sétáló szakaszán Eladó egy 36 nm-es, praktikus elrendezésű, galériás lakás, ...
65 000 000 HUF
1 805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31489363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 134 m²-es, 5 szobás lakást a II. kerület egyik legkedveltebb részén, a Keleti Károly utcában, liftes társ...
188 900 000 HUF
1 409 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14737377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerületben, Újpest-kertváros részen, 347nm-es telken, Nettó: 94nm-es, előkertes, három fekvésű (É/D/Ny), duplakomfortos, 3 ...
104 900 000 HUF
1 115 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (49944267)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác Deákvár kedvelt, zöldövezeti részén kínálunk eladásra egy 2. emeleti, két külön nyíló szobás lakást. Az ingatlan világos és...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32643747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest x. kerületében, Kőbánya kedvelt Ligettelek városrészében egy első emeleti, tégla építésű lakást. A...
58 900 000 HUF
1 015 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (93358491)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 55 m²-es, 2 szobás lakás a Mátyás-hegyen 10nm-es terasszal! Csendes, zöldövezeti környezetben, Mátyás-hegyen eladó ...
94 900 000 HUF
1 725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49595442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka budai élmény kompromisszumok nélkül- Panoráma, ami minden napszakban új arcát mutatja RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Harsánylejtő eg...
229 900 000 HUF
1 869 105 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?