Eladó lakás Dunakeszi környékén (20764 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 764 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (36293454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! A képeken is látható berendezést, gépesítést, interiort tartalmazza az ár! Budapest I. kerületében, Gel...
199 990 000 HUF
2 352 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54297331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legkedveltebb belvárosi részén kínálunk megvételre egy 52 nm-es 2 szobás lakást egy karbantartott, liftes társas...
90 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28925124)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, 2 szobás lakás eladó Budapest VI. kerületében – 3%-os hitelre is Eladásra kínálunk Budapest VI. kerületében, a Ny...
89 900 000 HUF
1 341 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46724242)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 128 m2-es, kétszobás, panorámás lakás a Duna parton! A KÖRNYÉK: Felhévíz Buda azon része, ahol a belvárosi hangulat...
219 900 000 HUF
1 717 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71888169)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIII. kerületének csendes mellékutcájában, a dinamikusan fejlődő Szabolcs közben egy 24 m²-es, galériás kis laká...
48 500 000 HUF
1 796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (76335395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 106 nm-es, belső kétszintes lakás a Kápolna Kert Lakóparkban, az Ihász utcában. Elhelyezkedés: a társasház Kőbánya közp...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59857814)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás, 40 m²-es lakás eladó liftes Bauhaus házban! Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a...
83 900 000 HUF
2 097 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93394391)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 62 m²-es, nappali + 2 hálószobás, erkélyes, dupla komfortos, 2. emeleti, udvarra néző, teljes körűen felújítot...
94 990 000 HUF
1 507 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (36466334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Csendes, kertvárosi övezetben kínáljuk eladásra ezt kellemes, jó hangulatú otthont. Amit tudni érdemes: ✅ 69 nm-es társasház...
103 500 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77972528)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítandó polgári lakás Újpest szívében, metró közelében. Amit tudni érdemes: ✅ 83 nm-es 2. emeleti társasházi l...
79 500 000 HUF
935 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55835357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Belső-ferencvárosi befektetési lehetőség – több lakás KIALAKÍTHATÓ Budapest IX. kerületében, a Lónyay utcában, az v. kerület h...
164 900 000 HUF
942 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93949484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Projekt bemutatása Aki többre vágyik, mint egy átlagos lakópark, most hazaérkezett! Itt élni, itt lakástulajdonosnak lenni, e...
348 950 000 HUF
3 060 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (93334494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
✅Eladó igényesen felújított, erkélyes, napfényes, 4 szobás lakás a Városliget közvetlen közelében! Eladásra kínálok egy 73 m²...
94 900 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48233215)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tulajdonostól a XV. kerületben 53 nm-es 1 +2 félszobás panellakás ELADÓ! Az ingatlan a 8. emeleten található. a ház rendezett ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26335389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Két felújítandó lakás egy áráért! ! Eladóvá vált az Éles saroknál lévő, Kőrösi Csoma Sándor úton található ötemeletes, liftes...
64 900 000 HUF
781 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33835922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, világos 3 szobás otthon Óbuda szívében – Vörösvári út Ha egy azonnal költözhető, jól szervezett, értékálló lakást ...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38371375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közleke...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73729168)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Városliget szomszédságában, világos, nagy belmagasságú lakás eladó kiváló otthon vagy befektetés! Világos lakás Budapest zöld s...
85 000 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (56784949)