Eladó lakás Dunakeszi környékén (20763 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 763 db
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (86543484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (22412373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
***Xiii. kerület, lőportárdűlő, 2+2 szobás, erkélyes, bútorozott panellakás eladó! *** Budapest XIII. kerületének frekventált,...
89 900 000 HUF
1 302 898 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44434493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos, kétszintes lakás Újpest csendes részén – saját terasszal és tárolóval Budapest IV. kerületében, Újpesten, a L...
82 900 000 HUF
1 381 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (53544432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Páratlan panorámával rendelkező új építésű prémium kivitelezésű lakások eladóak Vác- Törökhegyen! VÁC legjobb ajánlata ár/ért...
62 900 000 HUF
1 397 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93782736)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
59 500 000 HUF
1 322 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (39452597)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác legnagyobb építkezése nálunk! – Exklúzív társasházi lakások a duna parthoz KÖZEL! Váci Duna-parti Társasház Projekt – Az ...
57 700 000 HUF
1 373 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47265861)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház 42 nm-es, nappali+há...
70 750 000 HUF
1 684 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (51944193)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
70 750 000 HUF
1 684 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43559579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház 1 szobás, 26 nm-es, ...
46 630 000 HUF
1 793 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93535679)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház nappali+hálós napfén...
85 800 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93943738)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 13. kerületében, egy 2021-ben épült angyalföldi apartmanház 1. emeleti lakása keresi új tulajdonosát. A lakás 70 nm-e...
111 600 000 HUF
1 594 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35475939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 13. kerületében, egy 2021-ben épült angyalföldi apartmanház 3. emeleti lakása keresi új tulajdonosát. A lakás 77 nm-e...
120 750 000 HUF
1 568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (99378776)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3. kerület, Római-parton egy felújított, 65 nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, plusz 21 nm-es terasszal rendelkező lakás. Az in...
127 900 000 HUF
1 487 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28259384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, tágas terek, átgondolt elrendezés, kiváló budai lokáció – mindez egy frissen felújított, belsőépítész által megterveze...
259 800 000 HUF
1 882 608 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (43154167)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, kiváló helyen buda SZÍVÉBEN! Budapest egyik legkeresettebb városrészében, a II. kerületben kínálunk eladásra...
145 000 000 HUF
1 726 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39292634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes la...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42488834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55266918)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A közkedvelt 7. kerület Almássy tér közelében, rendezett házban, eladó egy 28, 07 nm-es, 2 helyiséges, szuterén ingatlan, mely ...
23 900 000 HUF
853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45323375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A közkedvelt 7. kerület Almássy tér közelében, rendezett házban, eladó egy 45 nm-es, 3 helyiséges, ablakos szuterén ingatlan, m...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94515899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes lokáció Budapest IX. kerületében, a Kinizsi utcában eladó egy felújított, magasföldszinti, 3 szobás polgári téglalaká...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal