Eladó lakás Dunaújváros 35 millióig (112 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Dunaújváros 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 112 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43571931)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújvárosban a Palme közben eladó egy 46 m2-es 1+ 1 fél szobás lakás. Az ingatlan egy 4 emeletes szigetelt panel épület 1. em...
29 000 000 HUF
630 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49934259)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Római körúton egy 4. emeleti 2 szobás részben felújított lakást. Az ingatlanban egy tisztaság...
28 499 000 HUF
537 716 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (33757571)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Weiner Tibor körúton egy 9. emeleti 1, 5 szobás felújított lakást. Az ingatlanban az ablakok ...
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (34744153)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújvárosban a Békevárosrészben lakás eladó! Dunaújvárosban a Palme közben eladó egy 46 m2-es 1+ 1 fél szobás lakás. Az inga...
29 000 000 HUF
630 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (76797343)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fejér vármegyében, Dunaújváros Technikum városrészében eladó zöldövezeti, tégla építésű ház tetőterében lévő 41 m2-es, 1 szobás...
23 000 000 HUF
560 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (74265473)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fejér vármegyében, Dunaújvárosban eladásra kínálok a Római körúton egy 4. emeleti 2 szobás részben felújított lakást. Az ingatl...
28 499 000 HUF
537 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (99222584)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, zöld környezetben ideális otthon kis családoknak! Eladó egy 3. emeleti, világos, barátságos hangulatú lakás csendes, z...
30 990 000 HUF
595 961 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75393591)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros belvárosában, a Vasmű úton kínálunk megvételre egy 8. emeleti, 1 szoba + étkezős panellakást, amely ideális választ...
23 900 000 HUF
682 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (61729535)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaújvárosban 3 szobás azonnal birtokba vehető lakás eladó Dunaújváros kedvelt városrészén 60 nm-es lakás eladó. Fiatalok fig...
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (71278766)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó a fotókon látható álapotban a Ságvári városrészben, Bóna István utcában egy első emeleti 1+3 félszobás lakás. Az épület c...
34 900 000 HUF
591 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (43997915)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Táncsics Mihály utcában (közvetlenül a Járási Hivatal mellett) egy 50 nm-es, 2. emeleti, másfél szobás csendes téglalak...
30 500 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (65363364)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz a Dózsa II. Városrészben 59 nm-es, 2 szoba hallos 4. emeleti erkélyes lakás eladó. A panelből épült társasház 9 sz...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb lakás hirdetés (93797477)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban, Technikum városrészben, a főiskola közelében, nyolcadik emeleti lakás eladó. a házban lift van. Jelenleg albér...
34 500 000 HUF
616 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45937383)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda kínálatában: Eladó erkélyes lakás Dunaújvárosban – Római körúton egy 49 m²-es, 2. emeleti erkély...
35 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (37543924)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (96993543)
64 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros kedvelt, nyugodt részén, az Esze Tamás utcában 3. emeleti egy szobás, erkélyes lakás eladó. a meleg vizet gáz vízme...
28 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (29414829)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban 2 szobás lakás Római Körút! Lokalizáció - Dunaújváros, Római városrész - a városközpont gyalogosan 10-15 perc ...
29 900 000 HUF
524 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (42791484)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid határidőn belül költözhető, 59 m²-es lakás eladó - kiváló választás otthonnak vagy befektetésnek! Dunaújváros Dózsa II....
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75365322)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy dunai panorámás, 59 nm-es, 2 szoba + hallos, 10. emeleti, erkélyes, felújítandó panel lakás. ÁlomOtt...
27 900 000 HUF
472 881 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (32647274)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban 46 m2-es, 3. emeleti lakás! Dunaújváros csendes részén eladásra kínálok egy 46 m2-es, 2 szobás lakást. Panelpro...
34 900 000 HUF
758 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Dunaújvárosban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal