Eladó lakás Dunaújváros 35 millióig (112 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Dunaújváros 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 112 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (99855544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros - Erkélyes lakás – Azonnal költözhető állapot Dunaújváros Római városrészében, a Fáy András utcában eladásra kínál...
29 990 000 HUF
576 730 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (94969538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Főbb jellemzők: ✅ Alapterület: 59m² ✅ Falazat: panel ✅ Szobák száma: 2 szoba ✅ Hasznosítható: Lakás ✅ Fűtés: Távfűtés ✅ Nyílás...
34 900 000 HUF
536 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (26716377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 1. emeleti napfényes tégla lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kíná...
31 990 000 HUF
615 192 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (34827584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akarja, hogy zubogjanak Ön felett, akkor ez a lakás ideális az Ön számára. A Kertész Ingatlaniroda kínálatában megvéte...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (74122452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 46 nm-es, 1+1 félszobás, 1. emeleti, jó állapotú tégla lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálj...
22 500 000 HUF
489 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (79634743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Béke városrész zöldövezeti részén található, 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ingatlan 10 emeletes szigetelt é...
31 000 000 HUF
584 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23674239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, átalakított panel lakás. Eladó Dunaújváros Technikum városrészében talá...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (89295375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Parkettás, redőnyös öszkomfortos lakás
35 000 000 HUF
593 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (42622466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújváros Technikum városrészének egyik legkedveltebb, csendes utcájában lévő 50nm-es, 2 szobás tégla építésű lakás. 4 ...
33 500 000 HUF
670 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (83695465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújváros Belvárosában található 23 nm-es, 1 szobás tégla építésű lakás. Tulajdoni lap szerinti besorolása üzlet, de ál...
23 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (47777397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújváros Római városrészében található 57nm-es, 2 szobás panellakás. 10 Szintes szigetelt ház 1. emeletén van. Állapot...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45238926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Ságvári városrészében található 51nm-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó. 9 Szintes szigetelt ház 5. emeletén h...
32 000 000 HUF
627 450 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Dunaújvárosban?
← Előző oldal6 / 6 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal