Eladó lakás Érd környékén (14325 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 325 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43367193)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96331654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (78738354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a II. kerületben, a közkedvelt Apostol utcában egy 66 m2-es, nappali+2 hálószobás, jó állapotban lévő, csendes, kertre né...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42523768)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy ingatlan, ami nemcsak otthon, hanem státusz és különleges életérzés. Gigantikus tér, erkélyes, első emeleti lakás a Városli...
128 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76634267)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51264967)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legkedveltebb kerületében kínálunk megvételre egy 31 nm-es, kertkapcsolatos, lakható állapotú lakást. A magasfö...
63 000 000 HUF
2 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23957746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan az Oktogonnál remek lehetőség vállalkozásnak vagy otthonnak! A 6. kerület kiemelten központi elhelyezkedésén, ...
129 900 000 HUF
1 225 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92994263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
5. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, eladó egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, nagypolgári lakás! ! ! Az ingatlan, a Vár...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73676634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Blaha Lujza tér közelében kínálok megvételre egy 5. emeleti, 71 m2-es, erkélyes lakást, 2 liftes házban. Az 1960-ban épült ház...
82 000 000 HUF
1 138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (96295495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületben közel az Újbuda Centerhez, Budai Bolero lakópark, magas minőségű, modern 10 emeleti erkélyes, lakást kí...
169 900 000 HUF
2 295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38392432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 44 m²-es, 2022-ben teljeskörűen felújított otthont a Rákóczi tér közelében, a Német utcában. A lakásban ...
66 990 000 HUF
1 522 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92442127)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Belváros szívében az impozáns Dreher-palotában! (V. kerület) Ha szereti a nagypolgári hangulatot, a 4 méteres belmagas...
134 999 000 HUF
1 849 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72161779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes lakás. a ház...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (83469743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Váci utcában, a Vámház körúti szakaszon, műemlék épületben kínálunk eladásra, egy 1. emeleti, nagy belmagasságú, tágas nagypolg...
259 900 000 HUF
2 130 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33496687)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Nagymező utcában, a szecessziós stílusban épült Ernst-bérház 4. emeletén kínálok megvételre egy 87 nm-es, konyha étkező + 3 s...
415 000 EUR
1 688 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47672823)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, galériás lakás Budapesten! A lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az i...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (43977888)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 12. kerületben egy azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható, pár éve részben felújított 60 m2-es, jelenleg 2 szobás, n...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95767977)
4 hónapja a megveszLAK-on