Eladó lakás Érd környékén (14341 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 341 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (51944193)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház 42 nm-es, nappali+há...
70 750 000 HUF
1 684 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43559579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház 1 szobás, 26 nm-es, ...
46 630 000 HUF
1 793 461 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93535679)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház nappali+hálós napfén...
85 800 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (34717734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy 60 m2-es, csendes, parkra néző, sorompóval védett kerti gépkocsi beállóval rendelkező, első emeleti lak...
81 990 000 HUF
1 366 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28259384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, tágas terek, átgondolt elrendezés, kiváló budai lokáció – mindez egy frissen felújított, belsőépítész által megterveze...
249 980 000 HUF
1 811 449 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (43154167)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, kiváló helyen buda SZÍVÉBEN! Budapest egyik legkeresettebb városrészében, a II. kerületben kínálunk eladásra...
145 000 000 HUF
1 726 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39292634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes la...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42488834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55266918)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A közkedvelt 7. kerület Almássy tér közelében, rendezett házban, eladó egy 28, 07 nm-es, 2 helyiséges, szuterén ingatlan, mely ...
23 900 000 HUF
853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (45446239)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 45 m²-es panel lakás Budapest XI. kerületében, a Sáfrány utcában. A 10 emeletes, panelprogramon átesett társasház 2. eme...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45323375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A közkedvelt 7. kerület Almássy tér közelében, rendezett házban, eladó egy 45 nm-es, 3 helyiséges, ablakos szuterén ingatlan, m...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94515899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes lokáció Budapest IX. kerületében, a Kinizsi utcában eladó egy felújított, magasföldszinti, 3 szobás polgári téglalaká...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (17534439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest 11. kerületében Sáfrány utcában egy 10 emeletes társasházban 2. emeleti 45 m2-es panel lakást. A la...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (98399257)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kilátással a Nemzeti Múzeumra, igényesen felújított, nappali plusz egy hálószobás lakás, szép liftes ház 1. Szintjén Eladó. A ...
149 900 000 HUF
2 676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (29534615)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes lokáció, felújított 3 szobás polgári téglalakás Budapest IX. kerületének központi részén a Kinizsi utcában eladó egy...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35737363)
4 hónapja a megveszLAK-on