Eladó lakás Érd környékén (14342 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 342 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37267632)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó, jó adottságú lakás az Orczy tér közelében A VIII. kerületben, az Orczy tér közelében, rendezett környezetbe...
79 500 000 HUF
993 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24844731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon Start Programos lakás, az Erzsébet körúton eladó! ! ! 3%-Os hitelre megvásárolható, kétszobás lakás, az Erzsébet körút...
99 900 000 HUF
1 387 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99455953)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés! ! ! Befektetők, fiatalok figyelem! Eladó Budapest viii. , Józsefvárosban egy 25 m2-es + 21 m2 álló galériával ren...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28531526)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 156 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
193 000 000 HUF
1 237 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (56899633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
7. Ker. , Keleti közelében eladó 58 m2-es, amerikai konyhás nappali + 3 külön nyíló hálószobás, galériás, utcára néző, emeleti ...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97452243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb és legjobban frekventált részén, Újlakon, a Daubner Cukrászda közvetlen közelében ...
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (24737225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
XII. kerületben, Orbánhegyen Újépítésű, luxus kivitelezésű emeleti, belső kétszintes lakás eladó! Budapest XII. kerületében, ...
580 000 000 HUF
3 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (42523596)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XII. kerületben, Orbánhegyen Újépítésű, luxus kivitelezésű földszinti lakás eladó! Budapest XII. kerületében, villaházak szom...
398 000 000 HUF
3 522 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91271421)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezd fel ezt a lenyűgöző, új lakást Budapest 08. kerületében, amely tökéletes választás fiatal felnőttek számára, akik egy mo...
72 900 000 HUF
1 778 048 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39824727)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Frissen felújított, felújítás óta nem hasznosított szuterén ingatlan, egy 1 + 2 félszobás, (41 nm) ingatlan, melynek fenntartás...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23155352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3 Hálószobás, galériás lakás a Keleti pályaudvarnál Kiváló befektetési lehetőség Eladó egy 58 m²-es (galériákkal jelentősen nag...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63774267)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
133 078 000 HUF
1 446 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33638233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Belvárosi különlegesség, otthon és befektetés egyben A VII. És VIII. kerület határán, csendes mellékutcában található ez a nap...
149 900 000 HUF
1 529 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82743633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerületben a Füvészkert és a Ludovika Kampusza közelében épül egy minden igényt kielégítő, modern újépítésű társasház. S...
92 012 250 HUF
1 533 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27434247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
108 049 000 HUF
1 500 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26377857)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kerkapcsolatos, 1. emeleti, újépítésű duplex lakás a VIII. kerületben, a Füvészkert és a Ludovika Campusa közelében épülő. Mind...
149 900 000 HUF
1 561 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43324895)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kertrésszel és gépkocsibeállóval 63 nm-es lakás Kispesten eladó. Az ingatlan újszerű állapotú, felújított nagy terasszal,...
55 990 000 HUF
1 056 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93679344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 06. kerületében, a Diplomatanegyedben található frissen felújított, 68 nm-es, tágas nappalival és amerikai konyhával r...
95 900 000 HUF
1 410 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (68634614)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budapest pezsgő belvárosában, a VII. kerület egyik legkedveltebb részén a Gozsdunál, egy minden részletében újjávarázsolt...
159 000 000 HUF
1 622 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal