Eladó lakás Érd környékén (14322 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 322 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (94442487)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mom Parktól és a Testnevelési Egyetemtől pár perc sétára, a XII. kerület frekventált részén, 1. emeleti, 43 m²-es, 1 szobás, ös...
73 990 000 HUF
1 720 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31545349)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban! Alíz utca, Budapest XI. kerületében, a mindig népszerű Budai Bolero...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34339337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Várnegyedben, a Hunyadi János úton egy 67 m2-es, 2 szobás, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan jellemzői: - mod...
114 900 000 HUF
1 714 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (91849139)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban! Az Alíz utcában, Buda XI. kerületében, a mindig népszerű Budai Bole...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39328334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes lakás! A há...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25374928)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, erkélyes otthon a 12. kerület kedvelt zöldövezeti részén, részén, parkosított telken! A 12. kerület egyik csendes, z...
120 000 000 HUF
2 264 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48821596)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, ...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57244374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren! Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43874135)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó az Újbuda Center közelében, a XI. kerületben igényes lakóparki lakás! Eladásra kínálok egy igényes, modern 10. emeleti ...
169 900 000 HUF
2 295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (38457494)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy felújítandó lakást Budaörs alsó kertvárosában. . Az ingatlan 106 négyzetméteres tágas belső térrel rendelk...
99 900 000 HUF
861 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57335412)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban Alíz utca, XI. kerületBudapest XI. kerületében, a mindig népszerű Buda...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75435982)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
(English Below)Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban Alíz utca, XI. kerületBudapest XI. kerületében, a mindi...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (83139991)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
27 500 000 HUF
808 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54173949)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan kisebbik (25nm-es) lakása! ...
51 900 000 HUF
2 076 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (85347793)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása! 1...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45733593)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (99772384)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, erkélyes családi lakás a Solt utcai lakóparkban Kelenvölgy és Albertfalva határán, a közkedvelt Solt utcai lakóparkban ...
137 000 000 HUF
1 256 880 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79471644)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Gyönyörű, modern, másfél szobás lakás a VIII. kerület szívében *** Eladó a VIII. kerület egyik legkedveltebb részén, a Rák...
59 900 000 HUF
2 303 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45274484)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Belső Erzsébetvárosban, a VII. kerület egyik hangulatos utcájában eladó egy polgári társasház 2. emeletén található, gyönyör...
52 900 000 HUF
2 404 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42244935)