Eladó lakás Érd környékén (14340 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 340 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95799385)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerintem ez a lakás csakis Önre vár! -Ha befektetésnek vásárolna; -ha saját célra keres otthont. Eladó egy felújított lakás...
59 400 000 HUF
836 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (46577461)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen, a Gyártelepen, egy háromszintes irodaház 2. emeletén eladó egy 44 m²-es, praktikusan kialakított lakás. A lakótér e...
31 500 000 HUF
715 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (49524633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS**** Az udvarban 3 lakás van, - ...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (32477678)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Csepeli Csillagtelepen, 55 nm-es 2 szobás, napfényes panellakás, műanyag nyílászárókkal, korszerű villanyhálózattal, két klím...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43769428)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gubacsipusztán, a Kakasdomb mellett, a madárcsicsergős Eperjes utcai lakótelepen egy 56 nm-es, két szobás, felújított lakás, ke...
66 500 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93318431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Eladó egy hangulatos, galériás 28 m²-es lakás Budapest kedvelt városrészében ** Budapest egyik csendes, ugyanakkor kiváló kö...
47 900 000 HUF
1 710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74381925)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, légkondicionált, bútorozott/gépesített lakás a Városliget mellett! Budapest 7. kerületében, eladó egy 2025-ben telj...
120 000 000 HUF
1 643 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37511724)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
70 000 000 HUF
1 842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33953974)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46233434)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan kisebbik (25nm-es) lakása! ...
51 900 000 HUF
2 076 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93915195)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, légkondicionált, bútorozott/gépesített lakás a Városliget mellett! Budapest 7. kerületében, eladó egy jelenleg felú...
55 000 000 HUF
1 617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87953753)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó exkluzív belvárosi lakás a gozsdu Udvar MELLETT! Kivételes lehetőség Budapest szívében! Eladó egy világos, 44 nm-es, telj...
118 900 000 HUF
2 702 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97384424)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása! 1...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95263123)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Gozsdu udvar és a Zsinagóga vonzáskörzetében, 91 m2-es, 3 szobás, emeleti, felújított lakás eladó! VII. Ker. Síp utcában, 200...
475 000 EUR
1 866 984 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46693579)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Utcai, belvárosi lakás az Erzsébet körúton, a Madách színházzal szemben! Itt a nagy lehetőség! Kétszobás, utcai nézetű, felújít...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32762348)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium befektetési lehetőség a VII. kerület szívében Gozsdu udvar közvetlen közelébenBudapest VII. kerületének egyik legerőseb...
120 900 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (56747271)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lakás tökéletes választás lehet azok számára, akik a város központjában keresnek felújított ingatlant, de mégis csendes körny...
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94841625)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szép házban 2 lakás EGYBEN! Eladó 2 felújított lakás a VII. kerület szívében. Az ingatlan egyben ~65nm (tulajdoni lapon 58nm! )...
99 900 000 HUF
1 722 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32289643)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium minőségű, újépítésű lakások a Corvin negyed szélén, a Kálvária térnél! a belváros szívében, a Corvin negyed szélén, a m...
57 000 000 HUF
1 628 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47472965)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
57 000 000 HUF
1 628 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal