Eladó lakás Érd környékén (14340 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 340 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (61398839)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó exkluzív belvárosi lakás a gozsdu Udvar MELLETT! Kivételes lehetőség Budapest szívében! Eladó egy világos, 44 nm-es, telj...
118 900 000 HUF
2 702 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (36934977)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Friss, központi, jó elosztású és kitűnő kihasználhatóságú lakás a PIACON… Az ingatlan bemutató videóanyaggal rendelkezik, kéré...
56 900 000 HUF
1 778 125 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33124368)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a Palota Negyedben, egy 1880-ban épült, 35 lakásos társasház 4. emeletén található, 113 m²-es, világos lakás. a lakás hár...
140 500 000 HUF
1 243 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72873763)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Várnegyedben, a Hunyadi János úton egy 67 m2-es, 2 szobás, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan jellemzői:- modern...
114 900 000 HUF
1 714 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (13743857)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frissen, 2023-ban felújított, tégla építésű ingatlan szuterén szintjén elhelyezkedő lakásnak kialakított helyiség, am...
73 000 000 HUF
973 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23624892)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyugati pályaudvar közelében, frissen felújított, nagy lakás eladó liftes házban eladó. a két fürdőszobás, 2. emeleti lakás kül...
149 000 000 HUF
1 520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94347932)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Belvárosi Luxuslakás - Teljeskörűen Felújítva 2023-banEladó egy 2023-ban teljeskörűen, magas minőségben felújított lakás ...
129 500 000 HUF
1 471 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63522513)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 474 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hatályos építési engedéllyel rendelkező tetőtérprojekt eladó! Befektetők és kivitelezők figyelmébe ajánlom ezt a VI. kerületben...
550 000 EUR
415 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75333843)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 2szoba+nappalis világos lakást a VIII. kerületben a Kálvária utcában. Az ingatlan egy magasföldszinti. Fűt...
66 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76372694)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
We offer for sale an impressive property with a floor area of 93 m², at a purchase price of only eur 495, 000 +vat! This unique...
495 000 EUR
1 903 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77222353)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó luxuslakás a Belgrád rakparton, 141 m2-en! Budapest egyik kedvelt részén, a Belgrád rakparton kínálunk megvételre egy tel...
390 000 000 HUF
2 689 655 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38357932)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 2014-ben teljesen műszakilag felújított, tágas tégla építésű ingatlan a belvárosi VI. kerület szívében. Ne hagyja ki...
135 000 000 HUF
1 184 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72592833)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
English text belowELADÓ az Andrássy úton a Deák Térnél egy prémium minőségű ingatlan! * Modern, egyedi design * 77 nm* 2. emele...
198 000 000 HUF
2 571 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (55652439)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Irodának vagy eiatalok figyelmébe! Budapest belvárosában, az 5. kerületben vált eladóvá egy manapság nagyon divatos és közkedve...
31 900 000 HUF
3 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29785342)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VI. kerületében, kiváló lokációval eladó egy 74 m²-es, 2 szobás lakás! Az ingatlan amerikai konyhás nappalival és két ...
93 000 000 HUF
1 256 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39887473)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség a VI. Ker. Hunyadi téren! Természetben 27 nm, tulajdoni lapon 24, 5 nm-es, frissen felújított, modern stílu...
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23772334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 6. kerületének egyik frekventált utcájában, kínálunk megvételre egy 93 nm-es, teljes körűen felújított 3 szobás, /tull...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73651434)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a II. kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás, igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! a Szem...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18266246)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
8. kerületben, nappali + 3 szobás, jó állapotú lakás, azonnal költözhető! a város szívében, mégis nyugodt környezetben kínálunk...
110 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (62337843)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***V. Egyetem téren azonnal költözhető emeleti KISLAKÁS***Kivételes lehetőség! V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Egyetem tér egyik gyönyörű társasházában kínáljuk eladásra ezt a tehermentes, azonnal költözhető, i. emeleti, 37 nm-es lakást.
64 900 000 HUF
1 754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal