Eladó lakás Érd környékén (14320 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 320 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (16545565)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Andrássy út vonzáskörzetében, a Zsidó Történeti Tár melletti épületben, 2 különnyíló szobás lakás! - a megújult, macskaköves Cs...
59 990 000 HUF
1 714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (31543694)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, teljesen felújított, 3 hálószobás designlakás a vörösmarty utca elegáns RÉSZÉNBudapest egyik legkapósabb belvárosi ut...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45394395)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bp. VI. K. Andrássy út közelében az Izabella utcában eladó 3, 5 szobás, 119 nm-es teljeskörűen felújított 2. emeleti lakás. Lif...
129 000 000 HUF
1 084 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53854732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. a 2000-es években...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72923778)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó két szintes, utcafronti bejáratú lakás/iroda/műhely a VII. kerületben, közel a VárosligethezBudapest VII. kerületében, a ...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (83449992)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, 5...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (37969413)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS****Az udvarban 3 lakás van - a m...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36433742)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóvalJó elosztásának köszönhetően fi...
149 000 EUR
1 404 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (49427343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Please find the english description BELOW! Pesthidegkúton, Széphalmon – természetvédelmi területtől 5 perc sétára – 104 nm-es,...
169 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29335967)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 8. kerületében, az Orczy úton, a Baross utcához közel eladó egy emeleti, napfényes, 87 négyzetméteres, nagypolgári lak...
85 000 000 HUF
977 011 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (93737818)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nádor lakóparkban 61 nm-es nappali + 2 hálós, CSOK (akár 3 gyerekes) képes lakás ELADÓ! 2026. Januárban akár költözhető! Ott...
74 900 000 HUF
1 227 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (73343784)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bezerédi lakóparkban 80-90 nm-es CSOK (akár 3 gyerekes) képes igényes sorházi lakások ELADÓK! ! ! 2026. Év végén költözhető! ...
99 900 000 HUF
1 161 627 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (34448422)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
XI. kerület határától néhány száz méterre, Budaörs “rózsadombján”, a Farkasréti út egyik mellékutcájában, kialakult, rendezett ...
289 900 000 HUF
2 131 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (38447434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
269 900 000 HUF
1 848 630 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (47873742)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
329 900 000 HUF
2 142 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69494395)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált a Belső-Erzsébetvárosban egy befektetésre is kiválóan alkalmas ingatlan. Az 54 nm-s lakás egy műemlék épület föld...
84 990 000 HUF
1 440 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49473439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Viii, kerületben eladó, 84nm, 3 szoba, 2 fürdőszoba, emeleti felújított lakás a baross UTCÁBAN! MIÉRT ezt VÁLASSZA? - Közpon...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37446476)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
XI. Spanyolrét, újépítésű sorház saját kerttel, 2 AUTÓBEÁLLÓVAL XI. kerület spanyolrét körzetében, csendes mellékutcában, telj...
221 535 000 HUF
1 786 572 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (13742253)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
227 206 000 HUF
1 789 023 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53513699)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
218 504 000 HUF
1 762 129 Ft / m2