Eladó lakás Érd környékén (14320 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 320 db
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24484333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett négy emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfényes földszinti lakás kiv...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94138913)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó modern, erkélyes lakás a City Pearl lakóparkban IX. kerület, Vágóhíd utca Budapest IX. kerületében, a közkedvelt City Pea...
86 900 000 HUF
1 738 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32158545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 156 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
193 000 000 HUF
1 237 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82619754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Nyugati pályaudvartól pár perc sétára eladó egy jó állapotú, jelenleg lakásként berendezett és használt 24 nm-es ingatlan. U...
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34467839)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VIII. kerületben, a közkedvelt Palotanegyedben, közel az Astoriához, és a Rákóczi térhez, liftes ház 1. emeletén eladásra kíná...
130 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77994981)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pasarét zöldövezeti részén, téglaépítésű, földszinti, 53 nm-es, erkélyes, DNY-i fekvésű esztétikusan berendezett és teljesen gé...
95 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49339499)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az irodai kínálatban! FELÚJÍTOTT lakóház, kiváló közös képviselet és LAKÓKÖZÖSSÉG! AZONNAL költözhető, igényesen felújí...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (17218432)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a belváros szívében, mégis csendes környezetben egy különleges, kétszintes és nagy teraszos, panorámás otthon. a lakás a ...
211 000 000 HUF
1 586 466 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69647434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
6 Apartmanból álló AirBnB engedéllyel rendelkező szálláshely a Gellért-hegy lábánál! Az AirBnB engedély tovább vihető. A 6 ...
272 800 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37754473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületének központi részén, Rózsadomb és Országút városrész határán keresi új tulajdonosát egy 81 m2-es, egyedi a...
124 900 000 HUF
1 486 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (67942798)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított lakást keres? Eladó egy 60 m²-es, 2+1 fél szobás lakás Budapest 9. kerületének egyik legnépszerűbb részén,...
89 990 000 HUF
1 499 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79398994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IX. Ker. Eladó 70 nm, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű felújításon esett ár, minden cseré...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (33549383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XXII. Ker. Leányka utcában, 1970-es évek elején épült, panelprogrammos, 9-ik emeleti, 59nm-es lakás eladó. Tágas világos nappal...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94574648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyed szívében sokoldalú, frissen felújított ingatlan eladó! Azonnal költözhető, tehermentes, üzleti célra is ALKALMAS! ...
39 990 000 HUF
1 025 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44145639)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen megújult, modern és rendkívül csendes lakás liftes társasházban Budapest szívében, Erzsébetváros egyik legjo...
98 900 000 HUF
1 621 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63448264)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos mini otthon a belváros közelében! Befektetésnek vagy első lakásnak is tökéletes választás lehet. ELADÓ a VIII. kerül...
32 000 000 HUF
2 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95444972)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton -nagyszerű lehetőség befektetőknek vagy...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63974232)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, első ...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (12575733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként m...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23397494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal