Eladó lakás Érd környékén (14239 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 239 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98254294)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest, VIII. kerület, Dobozi utcaEladó Budapest VIII. kerületben, a Teleki László Tér közelében, egy harmadik emeleti, 86 nm...
75 900 000 HUF
882 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54634373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
See the english description BELOW! ! ! Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller Park közvetlen közelében ...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (42518493)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon Start Programra alkalmas, teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás eladó Őrmezőn, a Menyecske utcában Eladó Budapest XI....
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35984583)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás polgári lakás Budapest szívében – a Károly körút egyik legjobb részén! Eladásra kínálunk egy 96 négyzetméteres, kla...
159 000 000 HUF
1 656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44331633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. a 2000-es években...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (69647745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, kertvárosi környezetben mégis jól megközelíthető helyen 22 lakásos, liftes, új építésű lakások várják...
73 000 000 HUF
1 196 721 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (47742338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, egy 52 nm-es...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (84974863)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (26594785)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Elegáns panorámás sorházi otthon Törökvész egyik legjobb részén A II. kerület zöldövezeti, rendkívül keresett részén, Törökvés...
259 000 000 HUF
1 407 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77477393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó többfunkciós, felújított helyiség a VIII. kerületben? Keleti pályaudvar KÖZELÉBEN Megvételre kínálunk a VIII. kerület fr...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35348753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy 104 nm-es, felújítandó tégla lakást a Rétköz utcában, egy négylakásos ik...
110 000 000 HUF
1 057 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69454442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy 110 nm-es, felújítandó tégla lakást a Rétköz utcában, egy négylakásos ik...
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73629359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73714443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás a belváros VII. kerületében a Családi Ingatlan gazdag kínálatában (belső – Erzsébetváros) Eladó tágas, 3. emeleti,...
120 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47828953)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiválóan megközelíthető helyen, igényes épületben, 2 szobás otthon eladó! Ez a z ingatlan valóban minden korosztály számára id...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (14749752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tégla lakás magánszemélytől Budafokon. Az ingatlan közepes állapotú, 55 nm alapterületű, utcafront része műemlék védett...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45734789)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bazilika szomszédságában – Álmaid otthona formálódik épp Ha mindig is egy valódi belvárosi ékszerdobozra vágytál, most figyelj:...
249 000 000 HUF
2 706 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (68234427)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy szépen felújított lakás a Rákóczi úton erkélyes, világos, 3 szobás otthon vagy kiemelkedő hozamú befektetés! Szobás o...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53263437)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Verseny utca Keleti pályaudvar mellett Frissen felújított, világos lakás eladó! Ingyenes parkolással! Eladóvá vá...
57 900 000 HUF
1 564 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (56542649)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?