Eladó lakás Érd környékén (14247 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 247 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (47935539)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A II. kerületi Margit körúton, impozáns, nagypolgári épület 1. emeletén, K-i tájolású, 116 m² alapterületű, egy ingaltanon belü...
178 999 999 HUF
1 543 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54267944)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hatalmas, tágas és napfényes eladó lakás a Diplomatanegyedben! Budapest VI. kerületének szívében eladó ez a tágas, sok ablako...
135 000 000 HUF
1 184 210 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (32947863)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett 82, 885 m2 ala...
141 281 000 HUF
1 702 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (41191644)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett 126, 98 m2 ala...
235 000 000 HUF
1 850 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (42293835)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett 119, 245 m2 al...
262 339 000 HUF
2 204 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (16949996)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett 119, 405 m2 al...
262 691 000 HUF
2 207 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (84448544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett 82, 825 m2 ala...
139 085 000 HUF
1 675 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (21432265)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új építésű lakások Budapest szívében Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megter...
417 274 000 HUF
2 162 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24416679)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Budapest VI. kerületében exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és ...
194 520 000 HUF
1 907 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89634477)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű lakások Budapest szívében Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megterv...
150 633 000 HUF
1 673 700 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39672913)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
139 245 000 HUF
1 785 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73873977)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
164 920 000 HUF
1 853 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37763571)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Megvételre kínálom, ezt a gyönyörűen felújított rózsadombi villában lévő luxus lakást. Az elhelyezkedése egyszerre biztosítja ...
395 000 000 HUF
2 581 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36429332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálom, ezt a szépen felújított rózsadombi villában lévő luxus lakást. Az elhelyezkedése egyszerre biztosítja a ke...
395 000 000 HUF
2 564 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (78724243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom, ezt a szépen felújított rózsadombi villában lévő lakást. Az elhelyezkedése egyszerre biztosítja a kellemes...
295 000 000 HUF
2 418 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72484345)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezze fel a Budapest szívében található ingatlant, mely a VI. kerületben helyezkedik el, egy csendes, mégis pezsgő környezetb...
119 900 000 HUF
966 935 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi tégla lakás hirdetés (53398948)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Költözhető, herceghalmon 3 lakásos társasházban nappali + 3 hálószobás lakás garázzsal, kerttel ELADÓ! HÁZ: - megbízható KIVI...
117 000 000 HUF
975 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi tégla lakás hirdetés (89856582)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Herceghalmon 3 lakásos társasházban nappali + 5 szobás lakás garázzsal, kerttel 2024 -es átadással ELADÓ! HÁZ: - megbízható K...
148 000 000 HUF
986 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31942633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, vadonatúj otthon Rózsadomb szívében – közel a Rózsakerthez! Budapest egyik legkeresettebb részén, a Rózsadombon ela...
149 000 000 HUF
2 013 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (74358797)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Törökbálint kedvelt, csendes, zöldövezeti részén kínáljuk eladásra ezt a netto 92nm (brutto 146 nm), nappali+ 3 szobás társashá...
118 000 000 HUF
808 219 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal