Eladó lakás Érd környékén (14247 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 247 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13579442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Elegáns nagypolgári lakás liftes társasházban Eladóvá vált a 7. kerület Király utca-Rózsa utca sarkánál egy 113nm-es (+4nm galé...
145 000 000 HUF
1 239 316 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41499726)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapest belvárosában kínálok megvételre 2 hrsz-on lévő ingatlant. Ez az eredetileg 117 nm-es ingatlan, amely 6 apartmanná le...
150 000 000 HUF
1 282 051 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33376633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egy kiváló lehetőségű ingatlant ajánlok Belső-Ferencváros szívében, Budapest IX. kerületében, a Lónyay utcában. A lakás teljes...
189 900 000 HUF
2 637 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (13438612)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 622 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Buda Szívében, Kivételes Ingatlan! Eladó egy egyedülálló, 622 nm-es ingatlan Buda szívében, a II. kerületben, a Millenáris pa...
950 625 132 HUF
1 528 336 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (16163933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás: - 68 m², valóságban 72 m² - 1. emelet - amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba (egyik szobához gardrób lett kialakítva) ...
101 950 000 HUF
1 415 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39222546)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes lakás eladó a IX. kerület, Rehabilitációs részén. Lakás: - 123 m² lakás alapterülete (erkély és terasz nincs...
195 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44695938)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó újszerű, világos lakás erkélyes – nappali + 2 hálószoba, dupla fürdőszoba Budapest egyik közkedvelt, dinamikusan fejlődő...
114 900 000 HUF
1 552 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (81499662)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szinyei Merse utcában eladó világos, 85 m²-es, külön bejáratú lakrészekkel rendelkező lakás A VI. kerület kedvelt részén, a Sz...
93 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36539486)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy nagyszerű ingatlan a város joggal népszerű belvárosában a Ráday utcában. Az ingatlan 90 nm-es, belső kétszin...
147 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24643644)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy szép állapotú, liftes házban egy 68 nm-es 3 szobás lakás. A lakás: 68nm Elosztása: előszoba, nappali, 2 háló...
95 000 000 HUF
1 397 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42349484)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi ritkaság a belváros szívében – panorámás luxuslakás a Central Passage-ban Eladásra kínálunk Budapest egyik legkeresetteb...
250 000 000 HUF
2 777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (94484749)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újonnan épülő társasházi lakás eladó a Bezerédi lakóparkban, Dunaharasztin. A Bezerédi lakópark csendes kertvárosi részén mos...
99 990 000 HUF
1 111 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (54978779)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
114 900 000 HUF
1 305 681 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94839926)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha fiatal felnőtt vagy, aki a főváros szívében keres egy modern, exkluzív lakást, akkor a Podmaniczky utcában található ingatla...
149 900 000 HUF
1 414 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43983998)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kerül egy 30, 1 m² alapterületű, modern lakás a Hegyalja úton egy 2020-ban épült társasházban, amely egyedi kialakítás...
63 900 000 HUF
1 521 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49444465)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy egy exkluzív, modern lakásban élsz Budapest szívében, ahol minden nap a város vibráló élete és a Duna gyönyörű...
250 000 000 HUF
2 941 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (24764744)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy egy olyan lakásra bukkansz, ami nemcsak a kényelmet, hanem a modern életstílust is megtestesíti. Ez az ingatla...
129 900 000 HUF
1 855 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (52745374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás az Aradi utcában! - Világos és hangulatos otthon; - Zuhanyzós fürdőszoba; - Alacsony rezsijű, a közművek mérése eg...
35 000 000 HUF
2 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23432635)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi ez a belvárosi, csendes utcában lévő lakás. A lakásról: - 79 nm - 3 szoba - tágas terek - jól alakítha...
104 900 000 HUF
1 327 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53963632)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó különleges, belső kétszintes lakás a Palotanegyed szívében! Budapest 8. kerület, Somogyi Béla utcában eladó egy 68 nm h...
64 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal