Eladó lakás Érd környékén (14344 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 344 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (68157243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Otp Ingtalanpont kínálatában elérhető! Zöldövezeti nyugalom, városi kényelem - eladó egy igazán különleges lakás a XII. kerül...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (47763714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zöldövezeti nyugalom, városi kényelem - eladó egy igazán különleges lakás a XII. kerületben, a Kis-Sváb-hegy lábánál, Hegyvidék...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (72334134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zöldövezeti nyugalom, városi kényelem – különleges, 131 nm-es lakás a Kis-Sváb-hegy lábánál A XII. kerület egyik legkedveltebb...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35252723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi, barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos ...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95524635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a VI. kerületben, a Szondi utca és a Csengery utca sarkán egy földszinti, jó állapotú, 3 szobás lakás. Mindhárom szobához...
99 900 000 HUF
1 248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39874225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, galériás lakás a Rákóczi úton – a Blaha Lujza tér, a Keleti pályaudvar és a II. János Pál pápa tér között. A ...
69 800 000 HUF
1 269 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98975547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi lokáció! Azonnal költözhető, tehermentes! DUPLAKOMFORT, felújított, gépesített, berendezett! A duna part, kálvin t...
139 900 000 HUF
1 748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22749977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 456 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Beépíthető tetőtér eladó a józsef körúton PROJEKTLEHETŐSÉGGEL! Eladó Budapest szívében, a József körúton, a Rákóczi tér közel...
144 000 000 HUF
315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (94651535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló helyen, Pasarét szívében a Torockó tér szomszédságában, csendes mellékutcában eladó ez a napfényes, 2. emeleti, erkélyes...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24573487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 70 m²-es, teljesen felújított és felszerelt lakás Budapest belvárosában, a Király utcában, a 3. emeleten. Az ingatla...
144 000 000 HUF
2 057 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24438343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű,...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33832245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kis lakás nyugodt környezetben Csepelen! a lakás világos jól rendezhető terekkel várja új tulajdonosát, aki saját ízlése szerin...
36 500 000 HUF
829 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44329491)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. kerületben, a Szemere utcában, pár perc sétára a Parlamenttől, 75 m2-es nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos, 3. emeleti, ...
199 000 000 HUF
2 653 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (61647367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes utcájában! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, ...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44963475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Modern, felújított lakás eladó Alleetól pár megállóra! Teljes felújításon átesett, kiváló állapotban lévő lakás eladó a XI. ker...
89 500 000 HUF
2 796 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (74464733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64774997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában, de csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23575486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest egyik legmodernebb és legkedveltebb lakóparkjában, az Allure Residence-ben kínálunk eladásra egy kivételes adottságokk...
153 500 000 HUF
2 074 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (55663423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiemelkedő környezetben, igényes épületben található ideális választás családok részére! INGATLAN HELYSZÍNE: V. kerület belvá...
179 000 000 HUF
1 754 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (44333843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, belvárosi lakás! FELÚJÍTOTT, hatalmas belmagassággal rendelkező, 57nm-es ingatlant, az Ó utca közelében. ...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal