Eladó lakás Érd környékén (14349 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 349 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63394535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Kelenföld szívében, egy jó fényviszonyokkal rendelkező lakást. Ez az ingatlan kivál...
39 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59321966)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség Erzsébetváros építészettörténeti ritkaságában! A Deák tér irányába tekintve Gellérthegyre panorámás, Madác...
165 000 000 HUF
2 012 195 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77644198)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Páratlan luxus a bazilika SZOMSZÉDSÁGÁBAN Az v. kerület szívében, presztízsértékű utcában, 96 nm-es, kétszintes, nappali + 2 h...
299 000 000 HUF
3 114 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (42455589)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerület, Mechwart liget szomszédságában, a Varsányi Irén utca csendes mellékutcájában, kiváló infrastrukturális környezetbe...
114 900 000 HUF
1 552 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67433321)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiemelkedő lehetőség! Eladó kiváló helyen, Pasarét szívében, a Torockó tér szomszédságában, csendes mellékutcában egy napfényes...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (39457243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás la...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (27942512)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42756433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerület Kálvária tér szomszédságában, a Dankó utcában, rendezett polgári társasház 1. emeletén eladó egy 41m2-es, 1 szoba...
49 900 000 HUF
1 217 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46239394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37794256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön lakrészként is használható, duplakomfortos, jó állapotú lakás teraszkapcsolattal eladó a Nagymező utcánál! A VI. ke...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42729544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az impozáns, liftes Wagner-ház III. emeletén kínálunk megvételre egy 86 m2-es, udvari nézetű, így igazán csendes és napfényes, ...
129 990 000 HUF
1 511 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49454454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (55794342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári életérzés budán! a II. kerületben, a hangulatos Keleti Károly utcában kínálok megvételre egy 133nm-es, 3 szobás, na...
229 000 000 HUF
1 477 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (91525342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Rózsadombi villalakás hihetelen panorámával, ősfás kertben, önálló GARÁZZSAL Felújítandó 2. emeleti 92 m2-es, 2 erkélyes, 4 szo...
185 000 000 HUF
2 010 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85245463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy téglaépítésű, világos, parkra néző, csendes lakást Budapest XI. kerület közkedvelt részén, Szentimreváros...
69 850 000 HUF
1 746 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (56437784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületében, az Újbuda Center közelében, a közkedvelt Budai Bolero lakóparkban eladó egy magas minőségű, modern, 1...
160 000 000 HUF
2 162 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37577243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dob és Kertész utca sarkán - napos, prémium lakás! * Első lakóját váró, beleszeretős ingatlan*- értékes lokációban, a történelm...
46 900 000 HUF
1 737 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73824463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53631278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (99294832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom fig...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal