Eladó lakás Érd környékén (14349 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 349 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64636548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 40 nm alapterületű egy szobás földszinti lakást. A...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29491387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nagypolgári lakás kivételes lokációban kettéosztható, befektetésnek ideális Eladó egy 129 m²-es, rendkívül napfényes nagypolgá...
104 000 000 HUF
806 201 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43355868)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Páratlan ajánlat a PIACON: FIX 3%-os otthon start hitelre alkalmas, belső 2 SZINTESSÉ, FUNKCIONÁLISAN 1+3 félszobássá alakíto...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74463424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezd fel a város egyik igazi Privilégiumát! English text below! Egy ingatlan, ami nemcsak otthon, hanem státusz és különleg...
128 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (78399634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyetemek közelében költözhető, 2 hálós, nagyerkélyes lakás eladó 2025-ös építésű társasház legfelső, v. emeletén eladó ez az ...
136 616 340 HUF
2 009 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62968255)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 50 nm alapterületű nappali+ 1 hálószobás földszinti...
62 900 000 HUF
1 258 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88459433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyed szívében sokoldalú, frissen felújított ingatlan ELADÓ! AZONNAL költözhető, tehermentes, üzleti célra is ALKALMAS...
39 990 000 HUF
1 025 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54355357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, jakuzzis luxus életérzés a Belváros szívében. Kiváló lehetőség otthonkeresőknek és befektetőkn...
117 360 000 HUF
2 095 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88447738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapest szívében Eladó egy igazán különleges, 6 szobás + galériás, teraszos lakás az Eötvös utcában Budapest egyik legkereset...
164 900 000 HUF
1 421 551 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (46852242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, nagy erkélyes lakás, parkolóhellyel, az operától pár perc sétányira! VI. kerület, Belső Terézvárosban, az Operától ...
109 900 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34467983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44583788)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szóban forgó ingatlan, lakásvásárlási hitellel kombinált konstrukcióban nem megvásárolható! ! ! ! ! ! Eladásra kínálom a 6....
46 500 000 HUF
1 010 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92776838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belváros szívében, karnyújtásnyira a Zsinagógától, 2 szoba-hallos lakás eladó A jó állapotú 74 m2 es lakás a Károly körút eg...
95 900 000 HUF
1 295 945 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34384264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! A Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra né...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75537583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, két szobás felújított, első emeleti lakás a Klauzál térnél, azonnal birtokba vehető! Rendezett házban eladó a VII. ker...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52954377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! a Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra néző...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45894233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön lakrészként is használható, dupla komfortos, jó állapotú lakás a nagymező utcánál, teraszkapcsolattal! VI. kerület, D...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (49192744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső udvari közös használatú zöld terasz, parkolási lehetőséggel, metró közelében! Eladó a Nagyvárad tér közelében, egy 67 m...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (42569773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet szívében, frekventált helyen egy teljesen felújított, erkélyes panellakás eladó! Eladó egy 55 m2-es, igényesen f...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (48973998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetően...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal