Eladó lakás Érd környékén (14349 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 349 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24579977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álmai otthonát vagy biztos befektetését keresi Budapest szívében? Ez az ingatlan mindkét szerepben tökéletesen helytáll! Ez a...
214 782 000 HUF
2 169 515 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39788154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panoráma és teraszélmény a IX. kerületi Allure Residence-ben Eladó egy 89 m²-es, háromszobás, duplakomfortos lakás Budapest eg...
179 900 000 HUF
1 620 720 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (59444222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6+ 1 fél
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti, teljes szintet elfoglaló 246 m2-es lakás eladó. a lakás jelenleg 3 egységre tagolt, ...
620 000 000 HUF
2 520 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (25558436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű sorházi lakások, kizárólagos használatú KERTRÉSSZEL! Dunaharasztin Bezerédi lakóparkban, csendes kertvárosi részén,...
99 990 000 HUF
1 176 352 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89933487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos, világos, csendes udvarra néző, jelenleg kétszobás polgári lakás a Nagy Vásárcsarnok és a Bálna közvetlen köze...
93 900 000 HUF
1 341 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44356542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest, VIII. kerület, Dobozi utcaEladó Budapest VIII. kerületben, a Teleki László Tér közelében, egy harmadik emeleti, 86 nm...
75 900 000 HUF
882 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39393432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (56967335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet szívében, frekventált helyen: teljesen felújított panellakás eladó! Eladó egy 55 m²-es, igényesen felújított pan...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (95274955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (33649362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69979673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető új építésű kertes lakások panel áron! Soroksár legjobb részén, Újtelepen kínálok most eladó új építésű lak...
64 900 000 HUF
1 046 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47498576)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
1 048 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39287439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Budapest VIII. kerületben, a Teleki László Tér közelében, egy harmadik emeleti, 86 nm-es tulajdon lap szerint 2 szobás, a...
75 900 000 HUF
882 558 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36779779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egyedien kialakított, modern ingatlan Budapest szívében! Ez a különleges lakás minden igényt kielégít, és a legújabb te...
89 900 000 HUF
1 798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (68452399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Emelt szintű szerkezetkész lakások eladók Csepelen! Vásároljon most kedvező feltételekkel a dinamikusan fejlődő városrészben! ...
31 000 000 HUF
885 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (26356636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt. a Vörösmarty tér és a Széchenyi tér között kínálom eladásra ezt a Kazinczy Ferenc s...
109 000 000 HUF
1 513 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39574359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás az Andrássy út közelében. A VI. kerület egyik legpatinásabb részén, a Bajza utcában, az Epreskert és ...
94 900 000 HUF
1 157 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27547494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó különleges duplex lakás a Károlyi Kert közelében Budapest v. kerületének egyik legkedveltebb részén, mindössze pár lépésr...
109 800 000 HUF
1 389 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (24732953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
109 000 000 HUF
1 513 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43794713)