Eladó lakás Érd környékén (14348 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 348 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74934361)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 61 nm-es, tágas, 1 szobás lakást Budapest egyik legkedveltebb és legzöldebb részén, a Gellért-hegyen. a l...
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73777669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 50 nm alapterületű nappali+ 1 hálószobás földszinti n...
62 900 000 HUF
1 258 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38535847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 40 nm alapterületű egy szobás földszinti lakást. a la...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27931736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 11. kerület legjobb részén, csendes, fákkal ölelt utcán, közös kerttel, csodás hangulattal lakás eladó. Eladásra kínálunk e...
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29781937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos otthon vagy befektetés a 7. kerület szívében a Dembinszky utcában! Eladó egy 2 szobás, galériás, földszinti, csendes b...
49 800 000 HUF
1 037 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73979363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
79 930 000 HUF
1 598 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34771328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó II. kerületben a Margit körúton, 116 m²-es, 5 stúdiólakásból álló, befektetésre kiválóan alkalmas ingatlan. Az 1906-ban ...
178 999 999 HUF
1 543 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (39635364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Két külön bejárat, két külön erkély akár két lakás is kialakítható. Befektetésnek, rendelőnek vagy irodának is ideális lehetős...
180 000 000 HUF
1 914 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (66472979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörűen felújítás alatt lévő, 100%-ban igényre szabott tégla építésű lakás Szigetszentmiklós központi, mégis csend...
70 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69254376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
English description BELOW! ! ! Tágas, 157 nm-es lakás a 8. kerület szívében, sokoldalú lehetőségekkel! Budapest VIII. kerüle...
159 000 000 HUF
1 012 738 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39364289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetőknek ajánlom az alábbi ingatlant. A lokáció, kiváló, i. kerület Gellérthegy utca. Kedvenc cukrászda, Déryné a közelbe...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (14589174)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Rózsadombon 3 szobás lakás eladó! Világos, barátságos, 60 nm-es lakás eladó rendezett, kulturált lakóközösségű társasházban. A...
98 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (94492357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Prémium lakások a budai hegyek zöldövezetében A projekt egy meglévő épület teljes körű átépítésével valósul meg Budapest egyik...
349 900 000 HUF
2 915 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (87345459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
329 900 000 HUF
2 795 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49477768)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
314 900 000 HUF
2 714 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (43132528)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
249 900 000 HUF
2 603 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (66943539)