Eladó lakás Érd környékén (14348 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 348 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85342469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Eladó Újbudán, a Gellért-hegy lábánál egy 6 apartmanból álló AirBnB engedéllyel rendelkező szálláshely. Az AirBnB engedély tová...
272 800 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72667271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budán a gellért-hegy lábánál jó beosztású lakás eladó! Lakás-iroda-rendelő is kialakítható az ingatlanból. Jól megközelíthető h...
166 000 000 HUF
1 693 877 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96647955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, világos, jó állapotú lakás eladó a Baross téren kiváló közlekedéssel és akár bérlővel együtt. a társasház a Keleti pál...
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93534844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Izabella utcában eladó egy földszinti, 103 nm-es, 4 szobás, hagyományos polgári házba...
94 500 000 HUF
917 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39377147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
48 700 000 HUF
1 521 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39784225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
Két lakás Airbnb-potenciállal, most egy áráért! Eladó egy exkluzív, 161 nm-es ingatlan, amely két külön apartmanná alakítva, ...
160 000 000 HUF
1 509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55373537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ideális választás az új 3 %-os otthon start HITELHEZ! ! ! Eladó 77 m2 lakás a Belső-Ferencvárosban, a 9. kerületben! Kiváló...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38712778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk a II. kerületi Pasarét egyik legcsendesebb utcájában egy 84 nm-es, erkélyes lakást. Az ingatlan a Torockó kö...
149 900 000 HUF
1 784 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31975678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
II. kerület Szász Károly utcában eladó egy teljesen felújított lakás! Az épület kívülről nagyon szép és gondozott. Látszik, h...
89 900 000 HUF
1 912 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39657749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest IX. kerület, Középső-Ferencváros közkedvelt részén, a Haller utcában, egy 62 nm alapterületű, 2 szobás, magasföl...
74 900 000 HUF
1 208 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89792375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, 9. kerület, Högyes Endre utcában teljesen felújított, földszinti, 34nm-es, álló galériás, egy szobás lakás eladó. A ...
56 900 000 HUF
1 673 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (99334937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok a II. kerület közkedvelt részén egy 86 négyzetméter alapterületű luxus lakást! Az ingatlan 2005-ben átadott,...
239 000 000 HUF
2 779 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33374534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt! Eladó ez a meseszépen, teljeskörűen felújított, igényesen bebútorozott, 1 nappali-...
134 900 000 HUF
2 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46549319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Eladó egy tágas, 92 nm-es, 2. emeleti lakás Belső-Erzsébetvárosban a Dob utcában. a bejárat előtt egy cse...
114 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43281944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha a Duna parton szeretne esténként sétálni vagy kocogni, ez a lakás ideális választás lehet. Csodás helyen, prémium lokációval...
104 900 000 HUF
1 907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41998486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 7. kerületében, Péterfy Sándor utcában 73nm-es, 2+1 szobás (mindegyik galériázott) 3, 9m belmagasságú lakás eladó. a l...
73 900 000 HUF
901 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34348755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított földszinti lakás Budapest v. kerületében! Ha a belváros szívében, nyugodt, csendes környezetben otthont vagy...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (49943374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó panel lakás! Remek elosztással, kiváló lokációban Ár: 65 000 000 Ft. A feltüntetett ár ALKUKÉPES! Alapterület: 59 m2 ...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27547747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XI. Ker. , a Kopaszi-gátnál lévő, BudaPart városrészben, egy i. emeleti, 48 nm alapterületű, amerikai konyhás na...
122 000 000 HUF
2 541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76755346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt. a Vörösmarty tér és a Széchenyi tér között kínálom eladásra ezt a Kazinczy Ferenc s...
109 000 000 HUF
1 513 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal