Eladó lakás Érd környékén (14348 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 348 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (12894342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
231 958 000 HUF
1 731 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (79945732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
135 138 000 HUF
1 468 891 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (42213494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
132 666 000 HUF
1 457 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (34388676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Rózsadombon 3 szobás lakás eladó! Világos, barátságos, 60 nm-es lakás eladó rendezett, kulturált lakóközösségű társasházban. A...
98 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53312249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi prémium okos otthonok 1, 5 mft-os m2-árakkal! ! ! Környezet-, és pénztárcabarát, minőségi megoldások első lakásukat k...
72 990 000 HUF
1 586 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26355336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges ajánlat:belvárosi újépítésű, tágas, 2 szobás okosotthon, hatalmas terasszal, 1, 46 mft/m2! ! ! Fix 3%-os otthon star...
86 900 000 HUF
1 472 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38513234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos lakás nagy terasszal – Eladó lakóparki lakás a Rózsadomb közelében Eladó egy 64 nm alapterületű, 2 szobás tégl...
187 000 000 HUF
2 921 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46644319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljes körűen felújított nagypolgári lakás a IX. kerületben. A környék kiváló közlekedést kínál: gyalogtávolságra talál...
143 900 000 HUF
2 213 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (96956347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
143 900 000 HUF
2 213 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (52324978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2 szobás lakás a Keleti pályaudvar közelében-kiváló lokációval. Budapest szívében, a Keleti pályaudvarhoz közel kínál...
50 000 000 HUF
1 612 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (19656784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
50 000 000 HUF
1 612 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67379813)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, az Izabella utcában kiváló elhelyezkedésű 103 m2-es felújítandó földszinti polgári lakás eladó. A HÁZ Az 1900-as ...
94 500 000 HUF
917 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (32321547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy egyedi lehetőség Budapest belvárosának egyik legforgalmasabb és legfrekventáltabb utcájában, a Kossuth Lajos utcában,...
170 000 000 HUF
1 075 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33495531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető! ! Belvárosi prémium otthon 116 m² modern elegancia, kompromisszumok nélkül eladó! 116 M²-es, teljesen felú...
181 000 000 HUF
1 560 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78733423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
A virtuális séta az ingatlanról megtekinthető a képeken található QR-kód beolvasásával vagy a 3D-re kattintva. ---Budapest 8. k...
159 000 000 HUF
1 012 738 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (53917356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (53474447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetésként ü...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33374922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Első otthonod Budapesten? Ez lehet a tökéletes választás! Ez az igényesen felújított, bútorozott, 29 m² alapterületű, galériá...
49 999 000 HUF
1 724 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24439234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon Start programra, jó helyen, jó árban Eladó! ! ! Budapest VIII. kerület Teleki tér mellett, a rekonstrukciós, folyamatos...
84 500 000 HUF
938 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24322553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal