Eladó lakás Érd környékén (14324 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 324 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39631533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Álomotthonok újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a bme és az elte közelébe...
73 800 000 HUF
2 380 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75583777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a IX. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (35341663)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Kispest frekventált részén – kiváló elosztással! Ár: 65 000 000 Ft Alapterület: 59 nm Eladó egy jól karbantartot...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (69539277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93349259)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Váci utcában, a Vámház körúti szakaszon, műemlék épületben kínálunk eladásra, egy első emeleti, nagy belmagasságú, tágas nagypo...
259 900 000 HUF
2 130 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73375732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kiemelt ajánlat a duna house KÍNÁLATÁBAN! ! ! *** Eladó a 12. kerületben egy azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható, pár ...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39377595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljesen felújított, igényes, napfényes lakás a belváros szívében, mindössze pár lépésre a Károlyi kerttől és az egye...
89 900 000 HUF
2 090 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72732369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 221 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Kivételes lehetőség az 5. Ker Falk Miksa utcában. 4. emeleti saroklakás, 2 erkéllyel. Az erkélyről és a sarokszobából a Duna is...
659 000 000 HUF
2 981 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53969863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a II. kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás, igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! A Sze...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37853313)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagymező utcában, a szecessziós stílusban épült Ernst-bérház 4. emeletén kínálok megvételre egy 66 nm-es, amerikai konyha nappa...
340 000 EUR
1 952 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26748647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló lokációban, a 6. kerület legszebb utcájában, a Lázár utcában, szép, szecessziós házban kínálok megvételre egy 2. emeleti...
550 000 EUR
1 808 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72332549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy páratlan lakás Budapest szívében, örökpanorámával a Dunára! A Belváros egyik legszebb részén, az 5. kerületi Balass...
129 000 000 HUF
3 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (96237974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Nagymező utcában, a szecessziós stílusban épült Ernst-bérház 4. emeletén kínálok megvételre egy 87 nm-es, konyha étkező + 3 s...
415 000 EUR
1 725 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73125794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest Belvárosában, az v. kerület szívében, a Kálmán Imre utcában kínáljuk megvételre ezt a 131 nm-es, 2 éve teljesen és ren...
285 000 000 HUF
2 175 572 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (94975378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csodálatos budai panorámával rendelkező, világos, 2 szobás lakás eladó az europa residence apartmanházban. A lakás 48 m2-es 7...
64 990 000 HUF
1 353 958 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (89791473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csodálatos budai panorámával rendelkező világos, 2 szobás lakás eladó az europa residence apartmanházban. A lakás 48 m2-es 7....
69 990 000 HUF
1 458 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (56379432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári életérzés budán! a II. kerületben, a hangulatos Keleti Károly utcában kínálok megvételre egy 133nm-es, 3 szobás, na...
229 000 000 HUF
1 477 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35939591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (73449458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó panel lakás! Remek elosztással, kiváló lokációban Ár: 65 000 000 Ft Alapterület: 59 m2 -Pár perc sétára a kispesti piac...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98432442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 12
Vissza nem térő ALKALOM! ! Újszerű, tégla építésű társasházban -alkalmi nm áron! ! Vállalkozásoknak kavoszos hitelre is meg...
349 000 000 HUF
1 073 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal