Eladó lakás Érd környékén (14324 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 324 db
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (54544231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 253 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
XII. Ker impozáns helyén ahol a lábad elött hever Budapest, eladó egy 253 nm -es luxus lakás 499 Mft-ért! Érték és időtálló mi...
499 000 000 HUF
1 972 332 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39293433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csarnok negyed, József körúttal párhozamos utcában eladó egy teljeskörűen felújított 26 nm-es, 2 helyiséges, szuterén szinten l...
22 900 000 HUF
880 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33527963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
50 100 000 HUF
1 518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (15464327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
148 991 500 HUF
2 159 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35575983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében eladó egy 3. emeleti, 5 szobás, lakható, de fel...
155 000 000 HUF
1 006 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63924838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó 66 m2-es, 3 szobás lakás a Rákóczi tér közelében- ideális otthon családoknak, kiváló befektetési lehetőség! Budapest be...
110 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98534634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó lakás az ikonikus Andrássy úttól mindössze néhány lépésre! A lakás a népszerű Kodály körönd közelében, az Andrássy út s...
127 000 000 HUF
1 336 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45672424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal rendelkező világos, 1....
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43231727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  EXKLUZÍV lakás dunai panorámával – lechner ödön SÉTÁ...
226 000 000 HUF
1 965 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54524324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Rottenbiller utcában! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74773754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan modernizálásra szorul, azonban fekvésének és elosztásának köszönhetően elképesztő lehetőségeket rejt magában. a kla...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33969587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, a Kálvária téren eladó egy 34 m2-es, 1+1 szobás, részben felújított földszinti lakás. Mindkét szobában 6, 5 m...
48 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89774476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Terézvárosban eladó öt szobás, utcai nézetű, 2 fürdős LAKÁS! *** VI. kerületben eladó egy 125 nm-es, öt szobás, 2 fürdővel,...
136 000 000 HUF
1 088 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92547258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99377253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a 6 lakásos társasház első emeleti lakását, mely Budapesten a 23. kerületben Soroksár csendes kis utcájába...
74 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49334777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3 hálószobás, légkondicionált lakás a Bazilika közelébenBudapest belvárosában, a Bazilikától mindössze 200 méterre kínálu...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83837845)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
For english scroll down! EGYEDI lehetőség a belvárosban****loft lakás vagy iroda megvalósítására van lehetőség egy 5, 4 méter b...
150 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35353727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium minőségű, újépítésű lakások a Corvin negyed szélén, a Kálvária térnél! a belváros szívében, a Corvin negyed szélén, a m...
87 000 000 HUF
1 581 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75472293)