Eladó lakás Érd környékén (14324 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 324 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55424327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
ELADVA! AZ ingatlanra 2 nap alatt vevőt találtam. Napfényes, 51 nm-es, 1+2 félszobás téglalakás eladó a XX. kerületben, Nagy...
42 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (45874756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladás folyamatban! Már nem megtekinhető a lakás. Szigetszentmiklós központjában, a József Attila lakótelepen, Jókai utcában ...
38 500 000 HUF
895 348 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (38373348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Budapest XX. kerületében Pázsitos sétányon egy negyedik emeleti 54 m2-es panel lakást. A lakás zöldövezeti ré...
53 900 000 HUF
998 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (58348586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a II. kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás, igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! a Szem...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95317143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álomotthonok újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a bme és az elte közelébe...
155 900 000 HUF
2 514 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (14449828)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
132 390 000 HUF
2 068 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (25518194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
140 400 000 HUF
2 193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (27243349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi lehetőség a II. kerület szívében - új építésű lakás hatalmas terasszal és AUTÓBEÁLLÓVAL! A II. kerület egyik legkereset...
77 900 000 HUF
2 434 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (17449948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium újépítésű otthonok őrmező zöldövezetében! Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Őrmezőn kínálunk eladásra...
122 850 000 HUF
2 275 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63477235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők, felújítandó lakást keresők, figyelem! Eladó egy 84 m2 alapterületű, 3. emeleti, felújítandó lakás a József körúton...
69 900 000 HUF
832 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69676372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó magas minőségben felújított 29, 5 négyzetméteres, 1, 5 szobás lakás Budapest VII. kerületében, az Akácfa utcában! Az in...
54 800 000 HUF
1 889 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83343485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (75234125)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges panorámás lakás a Budai Várra néző kilátással? a nyugalom és a városi pezsgés határán Budapest szívében, ...
154 900 000 HUF
1 936 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63553648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
CITYCARTEL  INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY -------------------------------------------------------------------------...
274 000 000 HUF
2 686 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44578598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY --------------------------------------------------------------------------...
159 000 000 HUF
2 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35293279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
207 000 000 HUF
2 620 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (81355594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Budapest VIII. Kerültében, a Tisztviselőtelepen található 84 nm-es, ...
114 990 000 HUF
1 368 928 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43737758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség : Eladó a 7. kerület Erzsébetváros közkedvelt részén a Rózsák terénél, egy 40 nm alapterületű, 1+1 szobás, ...
59 500 000 HUF
1 487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71737892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Néhány éve átadott, újszerű ingatlan Kiváló elhelyezkedésű, csendes lakás, közel az Állatorvosi Egyetemhez. A 3. emeleti, vi...
124 000 000 HUF
1 797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35554279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Budapest, VIII. kerületben eladó! A kerület jó megközelíthető fejlődő részén, a II. János Pál Pápa téren eladó! Az ingatlan 3...
185 500 000 HUF
697 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Érd környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal