Eladó lakás Gödöllő környékén (1695 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 695 db
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (83759356)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid otthonát, amely nemcsak egy lakás, hanem egy életstílus kezdete is. Budapest 17. kerületéb...
73 850 000 HUF
1 571 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (73433327)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kertkapcsolatos lakás Pestújhelyen! Eladóvá vált Pestújhelyen egy 37 m²-es, 1 szobás lakás egy barátságos, 4 lakásos tár...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Tulajdonostól!
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (13427963)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ez a 44 nm-es, két szobás, saját kis kertrésszel és zárható tárolóval rendelkező, csendes lakás. a kertrészben lehetőség ...
51 000 000 HUF
1 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (21972616)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Budapest egyik legkedveltebb kerületében és azon belül Rákosszentmihályon a Zöldmező Lakóparkban kínálok meg...
85 000 000 HUF
1 148 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (64977944)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi közkedvelt részén, az Alagliget lakóparkban kínálunk megvételre egy napfényes, jó elosztású, 2 hálószobás lakást egy ...
81 000 000 HUF
1 140 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43335459)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladóvá vált egy gondosan karbantartott, kiváló elosztású lakás a XV. kerület csendes, rákospalotai részén. a 75 nm-es alapterü...
99 900 000 HUF
1 248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (32557492)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Villa Lakás - Első Emeleti - 1+2 Félszobás - Ősfás Eladó 54 m2-es, 1+2 félszobás (illetve: 1, 5 szobás és van kialakítva kb. 5...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb lakás hirdetés (14579827)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sashalmon, az erdősáv közelében – kertkapcsolatos, galériázható téglalakás ELADÓ! Budapest XVI. kerületének kedvelt részén, Sa...
69 900 000 HUF
1 294 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (38352423)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ga...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (34395379)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
Maglódon az autómosó közelében, új építésű környezetben eladó egy 99 nm-es sorházi lakás (tulajdoni lapja szerint 90nm, a teras...
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (93824929)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Veresegyház központjában tágas, belső kétszintes, 5 szobás lakás saját parkolóval eladóVeresegyház központi részén, egy modern,...
139 900 000 HUF
1 195 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (73499122)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 15. kerületében, közkedvelt, nagyon csendes-nyugodt mellékutcában, rendezett környezetben, nagyon jó szomszédokkal 6 l...
145 000 000 HUF
1 435 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (57484549)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás Gödön, az Oázis lakóparkbanGöd egyik csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 56 m²-es,...
83 500 000 HUF
1 491 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (46232958)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó világos 2 és fél szobás, szép állapotú lakás a 15. kerület csendes zöldövezeti részén! Megvételre kínálunk egy igényesen ...
74 600 000 HUF
1 356 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (75773391)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház ligetekben újszerű, kertkapcsolatos földszinti 54 m2-es lakás eladó csendes, rendezett társasházban. a lakóközösség...
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (59926893)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (49387846)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (96737933)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (91397166)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyömrőn, a vasútállomás közelében egy 2008-ban épült, földszinti, 33 nm-es, azonnal költözhető társasházi lakás! Az lak...
45 900 000 HUF
1 390 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73683393)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpalotán, a Szilas parkban, egy 55 nm-es, 2 szobás, felújított, azonnal költözhető, világos panellakás. A Családi Inga...
71 900 000 HUF
1 307 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal1 / 85 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakást keresel Gödöllő környékén? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Gödöllő környéki lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Ha egész pontosan tudod, hogy milyen lakást keresel Gödöllő környékén akkor érdemes beállítani a keresési feltételekben, hogy még pontosabb találati listát kapj. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz az eladó Gödöllő környéki ingatlanokat listázó oldalra, vagy a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg nézd meg az eladó lakások aloldalt, ahol az összes eladó lakást megtalálod, vagy az eladó lakás Gödöllő oldalt
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most a Gödöllő környéki ingatlan kínálatban! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó Gödöllő környéki lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.