Eladó lakás Gödöllő környékén (1695 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 695 db
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (87788716)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Duplakomfortos lakás az Egyetem közvetlen szomszédságában? Igen! Ez a 16. kerületben található 87 négyzetméteres lakás kiváló l...
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (83394893)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok egy napfényes 17. kerületi felújított, panelprogramos 2. emeleti 63 m2-es panel lakást. A lakás 2022-ben le...
79 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (36354777)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 50 m2-es 1+2 félszobás lakás az Újlak utcában! Képzeld el: minden este gyönyörű naplementét nézel a saját nappalid kény...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (73933743)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Veresegyház Ligetekben egy újszerű 76 nm-es, 3 szobás, nagy erkélyes, 1. emeleti (egyben zárószinti) társasházi lakás, eg...
102 500 000 HUF
1 348 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi tégla lakás hirdetés (99443874)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon Aszód központjában! A 35 négyzetméteres földszinti társasházi lakás Aszód főutcáján található, de a kb. 10 Méter...
38 000 000 HUF
1 085 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (43343636)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. Ker. Újlak utcában egy 51nm-es, egy+ 2 félszobás első emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ....
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi egyéb lakás hirdetés (38344938)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
==Sorházi lakás Isaszegen, saját intim kerttel, terasszal és gépkocsi beállóval! == Megvételre kínálunk Isaszegen, a Batthyány...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (39335333)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó jó állapotú, 72 nm-es, nappali + 3 szobás lakás kiváló elhelyezkedéssel a Kaszáló utcában! Ritka lehetőség Rákoskereszt...
81 990 000 HUF
1 188 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37437287)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészsé...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (39722867)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
81 990 000 HUF
1 188 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (95854248)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán világos, panorámás, igényesen felújított otthon eladó! XV. kerület közkedvelt részén, Újpalotán kínálok megvételre ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (63934333)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 15. kerületében, közkedvelt, nagyon csendes-nyugodt mellékutcában, rendezett környezetben, nagyon jó szomszédokkal 6 l...
145 000 000 HUF
1 435 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (42632744)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás Gödön, az Oázis lakóparkbanGöd egyik csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 56 m²-es,...
83 500 000 HUF
1 491 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (56371277)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos 2 szobás lakás, parkos környezetben, kiváló közlekedéssel a XV. kerületben! a Nyírpalota úton egy 10 emeletes, liftes t...
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (84273361)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Készpénzes vásárlók, befektetők FIGYELEM! ! ! Dunakeszi kedvelt részén nettó 63m2-es kertkapcsolatos házrész keresi új tulajdon...
32 900 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (53275769)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Fót központi részén egy frissen felújított sorházi lakás! Az ingatlan 72 mn-es, előkertes. Egy 32 nm-es amerikai konyhás ...
75 000 000 HUF
1 056 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (24921777)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy emeleti, 95 nm lakás, garázzsal, tárolóval és zöld KERTTEL! Budapest mindössze 20 perc autóval vagy tömegközlekedésse...
72 500 000 HUF
763 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (13534935)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (95952828)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház ligetekben újszerű, kertkapcsolatos földszinti 54 m2-es lakás eladó csendes, rendezett társasházban. a lakóközösség...
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37143447)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó világos 2 és fél szobás, szép állapotú lakás a 15. kerület csendes zöldövezeti részén! Megvételre kínálunk egy igényesen ...
74 600 000 HUF
1 356 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal