Eladó lakás Gödöllő környékén (1695 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 695 db
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (37144258)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás Gödön, az Oázis lakóparkbanGöd egyik csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 56 m²-es,...
83 500 000 HUF
1 491 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (75379773)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos 2 szobás lakás, parkos környezetben, kiváló közlekedéssel a XV. kerületben! a Nyírpalota úton egy 10 emeletes, liftes t...
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (45297546)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 15. kerületében, közkedvelt, nagyon csendes-nyugodt mellékutcában, rendezett környezetben, nagyon jó szomszédokkal 6 l...
145 000 000 HUF
1 435 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (53434869)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó kertkapcsolatos, belső kétszintes otthon Budapest XV. kerületében RákospalotánBudapest XV. kerületének egyik kedvelt, cse...
111 500 000 HUF
626 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (64933438)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház ligetekben újszerű, kertkapcsolatos földszinti 54 m2-es lakás eladó csendes, rendezett társasházban. a lakóközösség...
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (24473935)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
145 000 000 HUF
1 435 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (73799463)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tetőtéri lakás Dunakeszin! Megvételre kínálok Dunakeszin a közkedvelt Alagliget Lakóparkban egy bruttó 61m2-es, nettó 41m...
65 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (34294598)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető napfényes lakás Dunakeszin! Eladásra kínálok Dunakeszi egyik legkeresettebb részén, az Alagliget Lakópark cs...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (75998613)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73776253)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (23433573)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99794231)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerület, Cent...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (45557641)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Különleges lehetőség központi helyen – tágas sorházi lakás extra lehetőségekkel! Dunakeszi kedvelt, központi részén, a Tábor ...
125 000 000 HUF
735 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (74786343)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tulajdonostól! Világos, erkélyes, 72 m²-es lakás eladó Dunakeszin – kiváló közlekedéssel és panorámával Privátban tudok képet ...
76 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (36684634)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, galériás ékszerdoboz Rákospalotán! Keresed az első saját otthonod vagy egy biztos befektetést? Megtalálta...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (63449952)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán élhető, napfényes, remek lakás várja új lakóját a Mézeskalács téren. Előző tulajdonosa imádta a zöld környezet, a ...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (43436442)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi tervezés és elképzelés szerint, átalakított és felújított 63nm-es, 7. emeleti, erkélyes panorámás lakás ELADÓ! XVII. ke...
84 900 000 HUF
1 347 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (98935767)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, világos 3 szobás lakás eladó Újpalotán A XV. kerületben, Újpalota kedvelt részén, szigetelt társasház 6. emeletén k...
74 500 000 HUF
1 221 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (72969328)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Idilli Lakás Újpest Határán, 2011-Ben Épült Társasházban! Teremgarázshely És Privát Tároló BenNE Van Az Árban! Megvételre kín...
79 500 000 HUF
1 528 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (33422591)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, újszerű fiatalos otthon eladó. Új lakóját keresem egy 2 szobás teraszos és kertkapcsolatos, fiatalos lakásna...
85 000 000 HUF
1 545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal