Eladó lakás Gödöllő környékén (1695 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 695 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (72274546)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Páskomliget utcában eladó egy felújított, valójában kb. 75 M²-es, 3 szobás, dupla erkélye...
83 900 000 HUF
1 198 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (97995383)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Maglódon, csendes családiházas környezetben, szélső sorházi lakás ELADÓ! Maglód Krisztina-telep részén eladó egy 2009-ben épü...
109 000 000 HUF
956 140 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (92474133)
24 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mendén kínálunk megvételre egy 80 nm alapterületű -új építésű lakást! A lakásban egy amerikai konyha nappalival, három szoba, előtér, gépészeti helyiség, fürdőszoba és w. C. Került kialakításra. Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!
74 900 000 HUF
936 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (96437293)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
XV. kerület Újpalotán eladó rendkívül világos, tágas lakás! Újpalota rendezett részén, 10 emeletes panelház 4. emeletén eladó...
78 500 000 HUF
1 137 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (44143854)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XV. kerület Pestújhely részén egy 82 nm-es, 3 szobás ikerház felet. Az ingatlanhoz minimális kert tartozik...
104 900 000 HUF
1 081 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (94377534)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
99 000 000 HUF
1 020 618 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (42277351)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Újpalota Zuglóhoz közel eső részén a Drégelyvár utcában 61 nm-es 2+1 szobás 3. emeleti lakás eladó. Az ingatlan egy 10 emeltes...
61 999 000 HUF
1 016 377 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (46593544)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpalota központi részén a Zsókavár utcában 10 emeltes szigetelt panel épület 7. emeletén 47 nm-es 2 szobás lakás eladó. Lépcs...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (37836434)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élhet...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (94629823)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (35321993)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVI. kerületében, Rákosszentmihályon, a Szent Korona lakótelepen kínálok megvételre egy 52 m²-es, 2 szobás, loggiás, k...
63 490 000 HUF
1 220 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (77273634)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élh...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (82713119)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészsé...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (97727976)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó kertkapcsolatos, belső kétszintes otthon Budapest XV. kerületében RákospalotánBudapest XV. kerületének egyik kedvelt, cse...
111 500 000 HUF
626 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (47548593)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhetőEladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota ú...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64449879)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerület, Cent...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (53722893)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület, Rákoshegyen, a Helikopter lakópark csendes mellékutcájában kínálunk megvételre egy kertkapcsolatos, földszinti l...
95 900 000 HUF
1 598 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73368741)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (67761323)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó világos, alacsony rezsijű, 43nm-es, csúsztatott zsalus lakás a Szilas park zöldövezeti részén! A+-os energetikai minősít...
52 900 000 HUF
1 230 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (85533484)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal