Eladó lakás Gödöllő környékén (1695 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 695 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (94321142)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 15. kerületében, közkedvelt, nagyon csendes-nyugodt mellékutcában, rendezett környezetben, nagyon jó szomszédokkal 6 l...
145 000 000 HUF
1 435 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (94538259)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVI. kerületében, Rákosszentmihályon, a Szent Korona lakótelepen kínálok megvételre egy 52 m²-es, 2 szobás, loggiás, k...
63 490 000 HUF
1 220 961 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34526959)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XVI. kerület, Gizella tér – teljes körűen felújított földszinti lakás eladó Budapest XVI. kerületének kedvelt részén, a Gizell...
78 280 000 HUF
1 476 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (24743316)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XV. kerület, Alkotmány utca – 64 m², 3 szobás, felújított lakás eladó Eladásra kínálunk egy 64 m²-es, 3 külön nyíló szobás, ig...
78 500 000 HUF
1 226 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43934415)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újpalotán, egy 63 nm-es, 2+ 1 fél szobás, azonnal költözhető, jó állapotú, erkélyes, világos panellakás. A Családi Inga...
65 000 000 HUF
1 031 746 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (43559244)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Központi elhelyezkedés, kiváló közlekedés, Alacsony rezsi! ! Gépkocsi beállóval +TÁRÓLÓVAL! Fóton, kiváló közlekedési lehető...
64 900 000 HUF
1 509 302 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (24939284)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Rákospalota családi házas övezetében egy 58 m2-es lakás + terasz 50%-on beszámítva, 14 m2 = 72 m2, amely egy 1. 111 m2-es...
59 000 000 HUF
819 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93439737)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új RÉSZÉN! 3 %-Os osp hitelre ALKALMAS! ! ! XVI. kerület, ...
69 990 000 HUF
1 206 724 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (42676182)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy csendes, világos, klímás lakás XV. kerületben, Újpalotán. Az ingatlan 35 nm-es, 1 + 1 különnyíló szobás és egy pane...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (65984243)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kertvárosi nyugalom, élhető tér - saját ízlésére formálható otthon Rákospalotán Rákospalota-Kertváros részen kínálunk megvételr...
61 999 000 HUF
1 127 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (33448561)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, felújított, 3 szobás lakás pestújhelyen, terasszal, KERTKAPCSOLATTAL! OTTHON start hitellel is finanszírozható! El...
87 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (88867397)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XVI. kerületben lakás eladó – befektetőnek ideális, visszabérléssel Eladásra kínálom XVI. kerületi, 71 m²-es lakásomat egy ren...
84 990 000 HUF
1 197 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (71233955)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Világos, teljesen felújított lakás parkra néző kilátással Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán, az Erdőkerülő utcáb...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (77222592)