Eladó lakás Gödöllő környékén (1695 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 695 db
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79418938)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új RÉSZÉN! 3 %-Os osp hitelre ALKALMAS! ! ! XVI. kerület, ...
69 990 000 HUF
1 206 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37862744)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (24166738)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kertkapcsolatos családi béke Árpádföld szívében! Eladóvá vált a XVI. kerület egyik legkedveltebb részén, az Európa Lakóparkba...
112 700 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (63433536)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Frissen felújított, kertkapcsolatos kislakás Rákospalotán! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kínálunk a XV. kerület köz...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (23494991)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első lakásvásárlók figyelmébe ajánljuk ezt a frissen felújított, 7. emeleti, tehermentes, azonnal birtokba vehető lakást Budape...
57 900 000 HUF
1 564 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (54257545)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Amikor azt mondom, hogy Dunakeszi Gyártelep, az itt élők tudják, hogy nem egy gyárakkal körbevett, telep szerű lakóegyütteseket...
77 000 000 HUF
1 480 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (86733393)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás, panelprogramos lakás eladó Újpalotán! Eladó Újpalota kedvelt részén egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, panorámás panellaká...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (64418547)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat az ...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (94227743)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás Gyömrő központjában, kertkapcsolattal, udvari parkolási lehetőséggel. Gyömrőn, egy téglaépítésű 6 laká...
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (35234844)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkban egy 64 m²-es modern, szép állapotú, 2+1 félszobás, mosókonyhás, gardróbszobás, panorámás lak...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (26436697)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkba...
74 900 000 HUF
1 170 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (73655484)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (62936217)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestújhelyen a XV. Ker. -Ben eladó napfényes, tégla építésű családi házrész egy csendes, kertvárosi mellékutcában, saját haszná...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37164471)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (94783499)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (53224757)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. Ker. Újlak utcában egy 51nm-es, egy+ 2 félszobás első emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ....
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (37273477)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás Gyömrő központjában, kertkapcsolattal, udvari parkolási lehetőséggel. Gyömrőn, egy téglaépítésű 6 lakáso...
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (22939634)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás nagy kerttel a XVII. kerületben! Budapest XVII. kerületében, a Csabai úton kínálok megvételre egy 107 m²...
80 000 000 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (54232267)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, erkélyes, 3 klímás lakás zöld, nyugodt környezetben XVI. kerületben a Pálya utcai lakótelepen. Ha egy tágas, jól élhet...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (97675448)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal