Eladó lakás Gödöllő környékén (1695 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 695 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (79572797)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 35 nm-es, panelprogramos lakás a Sárfű utcában Eladó a XV. kerületben, Újpalotán egy 35 négyzetméteres, kifizetett panel...
47 500 000 HUF
1 357 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (73333549)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás Gödön, az Oázis lakóparkbanGöd egyik csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 56 m²-es,...
83 500 000 HUF
1 491 071 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (94239962)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Családbarát, napfényes otthon az Alagliget - lakóparkban! Dunakeszi Alagliget -lakópark csendes, zsákutcás részén eladó egy 4 s...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (24556374)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (63545723)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület központközeli, erkélyes, 1+2 félszobás lakás saját tárolóval eladó Eladó egy 58 m²-es, 1+2 félszobás, jó elosztá...
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (87834464)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákospalota kedvelt MÁV-telepi részén, csendes, körbekerített lakóparkban kínálok megvételre egy 47 m²-es, 1. emeleti, 2 szobás...
64 000 000 HUF
1 361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44655734)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (36863133)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás Gödön, az Oázis lakóparkban. Göd egyik csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 56 m²-e...
83 500 000 HUF
1 491 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (36776495)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon start hitelre is alkalmas! ! XV. Ker Rákospalotán, családi házas övezetben eladó egy 64 nm-es, 3 szobás, teljesen felúj...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48444979)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotán, a Nyírpalota út közelében – 35 nm-es, 1+1 szobás, 1. emeleti lakás eladó, amely otthon start hitelre...
46 500 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (99653825)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpalotán, egy 61 nm-es, 3 szobás, jó állapotú, erkélyes, világos panellakás. A Családi Ingatlan kínálatában lévő újpal...
72 900 000 HUF
1 195 081 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (93498487)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kihagyhatatlan lehetőség a XV. kerületben – napfényes, felújított otthon kiváló lokációval! Ha egy alacsony fenntartású és re...
77 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (92678338)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthon, ahol a nyugalom és a közelség találkozik. Minden közel van – mégis jó hazaérni. Otthon, ahol a nyugalom és a közelség ...
159 000 000 HUF
1 314 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59555765)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tulajdonostól eladó lakás - XV. kerület, újpalota központi részén. Irány ár: 85. Millió Ft. ELADÓ egy 7- emeletes társasházba...
85 000 000 HUF
1 370 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59344228)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Erdőkerülő utcában, akadálymentesített, panel programos házban eladó egy 63 nm-es napfényes, nappali +2 szobás földszinti lakás...
78 000 000 HUF
1 278 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (93745293)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakást Dunakeszi nyugodt környezetében, mindössze egy rövid sétára a DUNA-PARTTÓL! A Dunától 1 km-re (10 perc sétá...
84 900 000 HUF
1 195 774 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (27793375)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Prémium teraszos otthon jakuzzival a XV. kerületbena lakás166 m² lakótérTágas, 55 m²-es nappali+étkező+konyha egy légtérben6 há...
229 000 000 HUF
1 371 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (55193742)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó erkélyes, kiváló elosztású lakás nyugodt zöldövezetben! Budapest XVII. kerületének csendes, zöldövezeti részén kínálunk...
92 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (17337764)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XV. kerület, Páskomliget utca – 53 nm-es, 1+2 félszobás, panorámás lakás a 14. emeleten Eladó Újpalotán, kiváló közlekedési ad...
67 500 000 HUF
1 273 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48438368)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. Ker. Pólus center közvetlen közelében, újpalota centrumában, Zsókavár utcában, kifejezetten jó közlekedésnél, szuper csende...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal