Eladó lakás Gödöllő környékén (1694 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 694 db
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (47659718)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon start kompatibilis, Sashalmon– XVI. kerület, Pósa Lajos utca közelében, 42 m², 1+1 fél szoba, magasföldszint, felújított...
60 500 000 HUF
1 440 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (94675773)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rákospalota szolgáltatásokban gazdag részén, átmenő forgalomtól mentes mellékutcában, kifizetett panelprogramos társasház 3. em...
73 000 000 HUF
1 158 730 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (69567997)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület központközeli, erkélyes, 1+2 félszobás lakás saját tárolóval eladó Eladó egy 58 m²-es, 1+2 félszobás, jó elosztá...
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (33892633)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi tégla lakás hirdetés (92328632)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás Saját Kerttel- Aszódon – Befektetőknek Is Aszódon kínálunk megvételre egy 112 m² alapterületű, első emeleti társasházi l...
115 000 000 HUF
1 026 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (94856383)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Társasházi lakások Mendén eladók. Luxus és Nyugalom: a+ energetikai besorolású társasházi lakások sorompóval ellátott, zárt l...
79 900 000 HUF
1 024 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (43385334)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Különleges tetőtéri lakás eladó Gyömrő központjában tágas terekkel, modern kialakítással! Eladásra kínálok Gyömrő szívében egy ...
104 900 000 HUF
806 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (32392778)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (97899224)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (76463494)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó másfél szobás társasházi lakás Gyömrőn Eladó egy 48 m²-es, másfél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központk...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (53549437)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
53 900 000 HUF
898 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (57954584)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (72765849)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
2+2 Szobás 69 nm-es a lakás, Nyírpalota út elején található első emeleti. 3 Szoba külön nyíló a negyedik a nappaliból közelíthető meg. Ez a szoba loggiás. Költözhető állapotú. Nyílászárók cseréltek. Jelenleg albérlők laknak, akik természetesen kiköltöznek átadásra.
73 000 000 HUF
1 057 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (52777524)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy újszerű állapotú, téglaépítésű lakást Budapest kertvárosi részén, a XV. kerületi Eötvös utcában. A 43 m...
64 900 000 HUF
1 509 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43235423)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Rákospalotán, egy újszerű, tetőtéri, bruttó 70 nm-es, nettó 58 nm-es, 2 + 1 fél szobás, világos, téglalakás. A Családi ...
87 900 000 HUF
1 255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (49953998)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (43975879)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kert Gyömrőn? Igen. 390 M² csak az Öné! Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központ...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39954747)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ngatlanközvetítőként kínálom eladásra ezt a ritka adottságokkal rendelkező, 1. emeleti, azonnal költözhető lakást a XVII. kerül...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (39272491)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az elosztás is praktikus: 4 szoba, nyugati tájolású konyha, előszoba és 2 fürdőszoba áll rendelkezésre, ami kuriózum a mai inga...
134 900 000 HUF
1 376 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (67934331)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, klímás álomotthon a páskomliget UTCÁBAN! Eladásra kínálunk egy kiváló elosztású, panorámás 70 nm-es, 2+1 szoba + h...
64 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal