Eladó lakás Gödöllő környékén (1676 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 676 db
Eladó Mogyoródi tégla lakás hirdetés (18286953)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új építésű lakások eladók Mogyoród kedvelt részén! Mogyoród új lakóövezetében, Mogyoród-felső, HÉV-állomás környéke 6 lakásos...
110 000 000 HUF
1 208 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (69385945)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XVII. kerületben Rákoscsabán csendes mellékutcában kínálunk megvásárlásra egy földszinti, 88 nm-es lakást (jelenleg egy 40 nm-e...
59 900 000 HUF
623 958 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (51536273)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kétszintes lakás, garázzsal, tárolókkall és zöld KERTTEL! Budapest mindössze 20 perc autóval vagy tömegközlekedésse...
67 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43445548)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (22254463)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy emeleti, 95 nm lakás, garázzsal, tárolóval és zöld KERTTEL! Budapest mindössze 20 perc autóval vagy tömegközlekedésse...
72 500 000 HUF
763 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (74447985)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kétszintes lakás, garázzsal, tárolókkall és zöld KERTTEL! Budapest mindössze 20 perc autóval vagy tömegközlekedéssel ...
67 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (72892948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (79863335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás, házrész! Az ajánlat részét képezi egy 27 nm-es lakás, és egy abból nyíló, jelenleg szobaként használt 17 nm-es ü...
48 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (46352344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (86617583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! A lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (93379385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerületben a Strázsahegyen kínáljuk megvásárlásra egy 2006-os építésű, 6 lakásos tégla társasház első emeleti, újszerű 69...
94 900 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai panel lakás hirdetés (69994794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kistarcsán, a Kórház mögötti Eperjesi lakótelepen eladóvá vált egy kiváló elosztású 3 szobás, erkélyes lakás! Kérem ismerje m...
69 900 000 HUF
1 127 419 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (76579723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fóton, egy csendes és keresett környéken, eladó egy 88 m²-es, kiváló állapotú lakás. Az ingatlan egy jól karbantartott társashá...
84 970 000 HUF
965 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti tégla lakás hirdetés (99733636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Közvetlenül egy erdő mellett, csendes környezetben duplakomfortos, 4 szobás ingatlan eladó. A társasházban, mely 2023-ban épü...
93 900 000 HUF
1 020 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (72472184)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Újpalotán, egy 35 nm-es 1+1 szobás, ötödik emeleti, távfűtéses, társasházi lakás. A tízemeletes panelház, lifttel...
53 800 000 HUF
1 537 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (36696738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tehermentes, 64 m²-es + erkélyes, három egész szobás lakás a Szent Korona úton, Zugló közvetlen közelében. a lakás nagyon jó ál...
74 900 000 HUF
1 134 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (44122557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely egy új, modern lakás formájában várja Önt! Az ingatlan alapterülete 69 nm, ahol ...
99 800 000 HUF
1 446 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (24872787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatal felnőttek figyelem! Megérkezett az Ön új otthona, amely tökéletesen illeszkedik a modern életstílushoz. Az ingatlan, ame...
84 300 000 HUF
1 453 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (65723545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség családosok számára Veresegyházán, akik új otthonra vágynak egy modern, kényelmes és csendes környezetben! A...
115 999 999 HUF
1 414 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (65839449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan 21 lakásos- liftes- társasház 1. emeletén található. a lakások különböző méretűek, némelyik exkluzív erkéllyel. - ...
123 400 000 HUF
1 451 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal