Eladó lakás Gödöllő környékén (1676 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 676 db
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (83432242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó kertkapcsolatos lakás Veresegyház szívében – minden karnyújtásnyira! Veresegyház központjában kínálunk eladásra egy 51 ...
59 000 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (42334556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, azonnal költözhető 69 nm-es panellakást Budapest XV. kerületében, az Erdőkerülő utcában....
78 900 000 HUF
1 143 478 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (27257399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újépítésű kétszintes, nappali + 3 hálószobás, 80 nm-es ikerház-fél Mendén eladó! CSOK Plusz igényelhető: 1 vállalt gyermek es...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (37748134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Újépítésű kétszintes, nappali + 3 hálószobás, 111, 5 nm-es ikerház-fél Mendén eladó! CSOK Plusz igényelhető: 1 vállalt gyerme...
89 900 000 HUF
809 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (74351452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunakeszin Kossuth Lajos utca közeli lakóparkban eladó tetőtéri 1, 5 szobás műterem besorolású, bruttó 40 m2-es világos, jó elo...
41 900 000 HUF
1 309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (55577344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület: 1950-es évek elején épült, Tetőszerkeze...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (74772241)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Fót központi részén egy frissen felújított sorházi lakás! Az ingatlan 72 mn-es, előkertes. Egy 32 nm-es amerikai konyhás ...
75 000 000 HUF
1 056 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (47274534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (27955979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Van az úgy, hogy az ember nem palotát keres, csak egy szerethető, saját kis kuckót. Olyat, ami csendes, világos, ahol minden el...
31 980 000 HUF
1 881 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (88599979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület:1950-es évek elején épült, Tetőszerkezet j...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (76752413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület:1950-es évek elején épült, Tetőszerkezet jó ...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (34749538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb lakás hirdetés (43949163)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Sashalmon kétszintes, családi ház kényelmes emeleti lakása ELADÓ! IDE csak költözni KELL! Megvételre kínálok egy 112 nm-es, ...
138 000 000 HUF
1 232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (48843479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Veresegyház legdinamikusabban fejlődő részén, a Ligetekben lévő üzletsoron, egy nettó 109 nm (bruttó 119 m2) nagyságú, első eme...
125 000 000 HUF
1 146 788 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33368192)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi, szépen parkosított környezetben, folyamatosan karbantartott csúsztatott zsalus, liftes 10 emeletes épületben eladóv...
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (57322897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Duplakomfortos lakás az Egyetem közvetlen szomszédságában? Igen! Ez a 16. kerületben található 87 négyzetméteres lakás kiváló...
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (29429386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a 16k. Egyik közkedvelt részén (Mátyásföldön) a méltán népszerű Centenáriumi Lakótelepen a Sétány közvetlen kö...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (44737773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Duplakomfortos lakás az Egyetem közvetlen szomszédságában? Igen! Ez a 16. kerületben található 87 négyzetméteres lakás kiváló l...
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (56333326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
125 000 000 HUF
1 146 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44594855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Gödöllő környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal