A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Nyugodt környezetben, 770 nm telken lévő teljeskörűen felújított kis lakásunkat munkahely váltás miatt eladnánk! Gyors internet elérhető, ezért "home office"ben dolgozók számára is ideális. Debreceni ingatlancsere érdekel!
Ezen az oldalon a legfeljebb 40 millió forintig meghirdetett eladó göncruszkai lakáshirdetések között kereshetsz. Jelenleg 0 hirdetés érhető el Göncruszkán a beállított 40 milliós maximum árig, ezért ez a teljes göncruszkai lakáskínálatnál szűkebb lista. Ha a teljes göncruszkai lakáskínálatot is átböngésznéd, nézd meg az eladó göncruszkai lakások oldal bővebb kínálatát.
Eladó lakás Göncruszkán 40 millióig? Ha Göncruszka településen keresel egy jó lakást, jó helyen jársz – itt érhetők el az eladó Göncruszkai lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Göncruszka Borsod-Abaúj-Zemplén megye egyik falva. Ezek az ingatlanok általában egyszerűbbek, de rendkívül kedvező árúak. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.