Eladó lakás Győr Sziget (61 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 61 db
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (97235851)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új lakás vásárlási lehetőség Győr-Szigetben, 2026- ban kedvezményes ÁRON!  Az Egyetemtől és a Termálfürdőtől néhány perc sétára...
47 990 000 HUF
1 199 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (44739723)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Győr-Szigetben, a belvároshoz, a Rába Quelle Gyógy-, Termál- és Élményfürdőhöz, az Egyetemhez közel, eladó ez a 84 nm lakóterű,...
79 990 000 HUF
952 261 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (32325336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új lakás vásárlási lehetőség Győr-Szigetben, 2026-ban kedvezményes ÁRON! Az Egyetemtől és a Termálfürdőtől mindössze 5-10 perc ...
45 990 000 HUF
806 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (69456353)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Utolsó lakás. Végső lehetőség! ! ! Hogy nyisson a jövőre! Most AKCIÓSAN. 3 Millió Ft kedvezménnyel. /A megjelölt ár már az akc...
47 990 000 HUF
1 199 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (47976264)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr egyik legfrekventáltabb városrészében, az Egyetem és a Belváros közvetlen közelében, a város egyik legkeresettebb lokációj...
94 990 000 HUF
1 484 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (84995549)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű lakások Győr-Szigetben a Bercsényi ligetben! Ha megfelelő lokációban, kultúrált környezetben keresel új lakást saj...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (33398161)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (31723632)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
64 900 000 HUF
821 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (27484347)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
34
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Győrben, a Szigethy Attila úton egy 63 nm-es, 2+1 félszobás, hallos, beépített erkélyes lakást, amely egy 10 e...
61 900 000 HUF
982 539 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (39631533)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Győr belvárosában, az Árpád úton egy minden részletében megújult, kifinomult eleganciát sugárzó ingatlant. Ez ...
79 900 000 HUF
1 268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (52933635)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított műszaki tartalmú lakás eladó a Szigethy Attila utcában! Szigethy Attila utca frekventált részén kínálunk megvételre...
51 900 000 HUF
979 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (31547663)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Győr egyik legnépszerűbb lokációjában, a Vásárcsarnokhoz közel, a Szigethy Attila úton egy 53 nm-es, 2 szoba + hallos, kl...
50 500 000 HUF
952 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (98438428)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kétszobás, frissen felújított, világos otthon a Bercsényi liget szomszédságában Győr-Bercsényi liget, belvároshoz közeli részén...
63 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (57575565)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A jelenlegi kínálat nagy része sablonos, egyéniséget szinte keresve sem találunk, viszont akadnak néha olyan kivételek, amik ig...
129 000 000 HUF
611 374 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (86449742)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mobil házak értékesítése Magyarország egész területén! Gyors megoldás azoknak akik saját otthonra vágynak kedvező áron, hiszen ...
14 050 000 HUF
246 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (23397614)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
12 620 000 HUF
262 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (77888859)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3