Eladó lakás Gyúró 60 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Gyúró 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Gyúrón további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Gyúrón
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tárnoki tégla lakás hirdetés (84379322)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tárnokon eladó kétszintes lakás saját használatú kertrésszel és terasszal Tárnok csendes részén kínálunk megvételre egy kb. 70...
45 000 000 HUF
608 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracskai tégla lakás hirdetés (55784697)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hőszivattyús lakás eladó 4 lakásos TÁRSASHÁZBAN! Baracskán most épülő 4 lakásos társasházban 3 szoba + nappalis emeleti lakás...
54 900 000 HUF
596 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi tégla lakás hirdetés (59453455)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy csendes, barátságos tanyán élsz, ahol minden adott ahhoz, hogy az álmaid otthonát megvalósítsd. Most bemut...
21 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (84439779)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Százhalombatta Város Önkormányzata Képviselő-Testülete 94/2026. (Ii. 17. ) Ök. Számú határozata alapján az Önkormányzat nyilván...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (49173314)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 37 nm-es, 2 szobás ház egy 80 nm-es alapterületű telken, saját gépkocsi beállóval! Az ingatlan átlagos állapotú, ug...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (28233348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 42 m²-es lakás Érd Dombosvárosban -Hasznos alapterület: 42 m² -Elhelyezkedés: földszinti, akadálymentes megközelítéssel ...
45 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (46556148)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Városközpont PRÉMIUM kategóriás, új építésű társasházi lakások LEKÖTHETŐK! Műszaki átadás 2027. Május • Energiatakarékos h...
46 990 000 HUF
1 305 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi egyéb lakás hirdetés (77323753)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Biatorbágy központi részén, a Viadukttól csupán 500 méterre, kínálunk megvételre egy 2019-ben átalakításra került, újszerű házr...
51 900 000 HUF
979 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (49995864)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (71173343)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Százhalombattán a Déli lakótelepen kínálunk megvételre egy első emeleti, 47 nm nagyságú, jó állapotú, napfényes, 1+1/2 szobás, ...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (55899779)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta, Erkel Ferenc körúton 54 nm-es, 2 szobás, 1. emeleti, erkélyes, összkomfortos, panellakás ELADÓ! Azonnal költö...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (78395234)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta közkedvelt Déli lakótelepén, a Kodály Zoltán sétány belvároshoz közel eső részén található ez a csendes lakás. ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (44749586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Érden a Bem térhez közel, a páraliget lakóparkban eladó egy 54 nm-s, háromszobás földszinti lakás, terasszal és parkolóval. A ...
55 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (53531372)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kináljuk két szobás panel lakásunkat Százhalombattán a Déli lakótelepen. A lakás csendes, tiszta lépcsőház első emele...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (25339997)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Százhalombatta déli lakótelepén! Eladóvá vált Százhalombatta kedvelt részén, a déli lakótelepen egy 55 n...
56 000 000 HUF
1 018 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (65494435)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érden saját kerted lehet - nem csak egy lakásod! Eladó modern, kertkapcsolatos lakás Érd - Sasváros kedvelt részén! Az ingatla...
56 900 000 HUF
1 236 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi egyéb lakás hirdetés (42447293)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56 900 000 HUF
1 236 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35359195)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Tusculánumban, frekventált helyen, 2 főutca közelében, 58 nm alapterületű tetőtéri lakás eladó - 2007-ben épült - osztatla...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi panel lakás hirdetés (63746972)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Érd Városközpontjában, parkos, nyugodt környezetben egy 57 m²-es, kétszobás, világos lakás egy panelprogramban felújított...
57 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (99789293)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel ez...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Gyúrón?

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Gyúrón 60 millióig? Gyúró városában több lakás is elérhető – itt találhatók meg az eladó Gyúrói lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Gyúró, Fejér megye egyik kisebb települése. A kínálat szűkebb, de az árak kedvezőek és a környezet csendes. Ha pontosan tudod, milyen lakásra vágysz, akkor szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy könnyebben megtaláld a megfelelőt.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Gyúró aloldalt, ahol az összes eladó Gyúrói ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Gyúrón keresel eladó lakást, akkor érdemes körül nézned az eladó lakás Fejér megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó lakás Székesfehérvár oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Gyúrón, akkor az albérlet Gyúró oldalon nézelődj. Tulajdonosi eladásokat keresel? A teljes kínálat itt érhető el: tulajdonostól eladó ingatlan Gyúró.