Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1469 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 469 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34378427)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetés a Piac utcán – már csak befejezni kell! Eladó egy 80 m²-es, teljesen kibontott, egybenyitott lakás a Piac ut...
75 900 000 HUF
948 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77876941)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Dózsa György utcán eladó egy 4 emeletes társasház 1. emeletén található, 35 m²-es, nappali + 1 hálószobás lakás....
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (78243398)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A modern és elegáns kivitelezésű Párizsi Udvar abszolút belvárosi fekvése kiváló választás azok számára, akik a dinamikus város...
128 900 000 HUF
2 184 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (39244354)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Füredi úton kínálunk eladásra egy 53 nm-es magasföldszinti lakást, panelprogramos társasházban. - Rendezett, liftes társasház...
61 490 000 HUF
1 160 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (54339568)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Exkluzív lakás eladó Debrecen frekventált részén – az Egyetem közvetlen közelében! Ha egy igazán különleges, tágas és sokolda...
134 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (92472335)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Újkert városrészében egy 51 m2-es, kétszobás, ötödik emeleti, loggiás, jó állapotú, berendezett társasházi panellakás ...
55 500 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (98784793)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen kedvelt városrészén, a Tócóskertben, a Derék utcán, eladó egy 67 nm-es, 3 különnyíló szobás, felújított panellakás, li...
63 490 000 HUF
947 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63899857)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 34 négyzetméteres, 1 szobás lakás egy kétemeletes társasház első emeletén. Az otthon praktikus...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (82772933)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedi kialakítású luxuslakás a Tócóvölgyben! Debrecenben, a Tócóvölgy kedvelt részén eladóvá vált egy prémium kategóriás, te...
71 900 000 HUF
1 239 655 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94329974)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen kiemelt lokációjában, a Nagyerdei Körúton gyönyörűen felújított 3 szobáslakás ELADÓ! Ritkán van lehetőség ezen a kör...
110 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57783744)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
**Debrecen kiemelt lokációjában, a nagyerdei körúton felújított, 3 szobás lakás ELADÓ! ** Ritka lehetőség a Nagyerdő egyik leg...
110 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (75285958)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas terek, napfény és parkra néző erkély? Nyugodt otthon Tócóskert szívében Debrecenben, a Tócóskert téren kínálunk megvétel...
56 900 000 HUF
1 053 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77294549)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 9. emeleti, 53 m? -Es, 2 szobás, loggiás társasházi lakás. Az ing...
58 700 000 HUF
1 107 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53549569)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen jól frekventált részén eladó egy gondosan karbantartott, 1. emeleti lakás, amely világos, napfényes és jó elosztású. A...
71 500 000 HUF
1 134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (83455935)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, Kishegyesi úton kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 78 nm-es, erkélyes, felújított állapotú, panel lak...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79639566)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tökéletes egyetemi lakás, kiváló befektetés! Okos befektetést keres, vagy kényelmes otthont az egyetem közelében? Az Ibolya u...
39 900 000 HUF
1 477 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97449379)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vm. , Debrecenben, a Tócóskert keresett környékén eladó egy frissen felújított, erkélyes, azonnal költözhető lakás....
62 900 000 HUF
938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (76694534)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes otthon, kiváló befektetés! Frissen felújított, csendes, ősfás utcára néző 55 nm-es, 2 szobás lakás eladó egy liftes...
63 500 000 HUF
1 154 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (28376445)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Tócóskertben eladásra kínálunk egy 72 m2-es, erkélyes, tágas étkező konyhával és 3 külön...
68 400 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73647284)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában! Három különnyíló szobás, frissen felújított lakás eladó a Darabos utcán! ...
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdúböszörmény környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal