Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94352833)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Postakerti városrészén új építésű, 57 nm-es, 3. emeleti, nappali+ 2 hálószobás lakás eladó! Alapterület 57, 45 m² El...
94 900 000 HUF
1 664 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53479554)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Postakerti városrészén, 3. emeleti, 76 nm-es, új építésű, nappali+ 2 hálószobás lakás eladó! Csendes környezet, váro...
120 640 000 HUF
1 608 533 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (87323634)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Postakerti városrészén új építésű, 2. emeleti, 59 nm-es, nappali+ hálószobás lakás eladó! Csendes környezet, városi ...
84 898 000 HUF
1 463 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (89337964)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Postakerti városrészén, új építésű, 2. emeleti, 37 nm-es, nappali+ hálószobás lakás eladó! Csendes környezet, városi...
59 220 000 HUF
1 600 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79422623)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Postakerti városrészén, új építésű, 2. emeleti, 41 nm-es, nappali+hálószobás lakás eladó! Csendes környezet, városi ...
63 870 000 HUF
1 596 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74643546)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Postakerti városrészén, 2. emeleti, új építésű, 50 nm-es, nappali+hálószobás lakás eladó! Csendes környezet, városi ...
72 595 000 HUF
1 451 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (17594727)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Postakerti városrészén, új építésű, 53 nm-es, 2. emeleti, nappali+2 hálószobás lakás eladó! Csendes környezet, város...
78 995 000 HUF
1 490 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (31225874)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belvárosában eladó egy 93nm-es, 3 szobás, különleges elhelyezkedésű, sokoldalúan kihaszálható, felújított, 3. emeleti,...
94 900 000 HUF
1 020 430 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (69724423)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Nagyerdőalján eladó egy 2. emeleti, 51nm-es, teljeskörűen felújított, nappali, +2 szobás tégla építésű társasházi laká...
72 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (91593374)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Nagyerdőalján eladó egy 68nm-es, nappali+2 szobás, nagy erkélyes, szép állapotú, 2. emeleti tégla lakás. Jellemzői: -...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47374239)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Nagyerdőalja városrészben befektetőknek vagy családnak eladó egy 108nm-es, 3 szoba + nappali-konyhás, 2 fürdőszobás, b...
110 000 000 HUF
1 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43534937)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Alkalmi vétel - Debrecen abszolút belvárosában a Piac utcán, a Csonkatemplom szomszédságában, belső udvaros tégla építésű társ...
99 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34988629)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben az Epreskertben, tégla építésű társasház 3. emeletén, bruttó 105 nm-es, nettó 65 nm-es, amerikai konyhás nappali+3 ...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77955229)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, prémium apartman Debrecen, Kossuth utca – 59 nm, két különálló galériás apartman! Eladó Debrecen egyik legpatinásabb r...
110 000 000 HUF
1 864 406 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (44554172)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Penthouse lakás tetőterasszal – kiváló áron, Téglás városközpontban 62 m² lakótér + 21 m² saját tetőterasz Eladó modern penth...
59 900 000 HUF
966 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (89231367)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Penthouse lakás tetőterasszal – kiváló áron, Téglás városközpontban 49 m² lakótér + 21 m² saját tetőterasz Ár: 49, 9 millió Ft...
49 900 000 HUF
1 018 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (99419832)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Penthouse lakás tetőterasszal – kiváló áron, Téglás városközpontban 56 m² lakótér + 21 m² saját tetőterasz Eladó modern kiala...
57 900 000 HUF
1 033 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (55786344)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, új építésű lakás loggiával – Téglás belvárosában Eladó egy 1. emeleti, új építésű lakás Téglás központjában, kiváló ár...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (63652256)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél