Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1486 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 486 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24753782)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes otthon, kiváló befektetés! Frissen felújított, csendes, ősfás utcára néző 55 nm-es, 2 szobás lakás eladó egy liftes...
63 500 000 HUF
1 154 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási tégla lakás hirdetés (24873783)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, kiváló állapotú lakás Hajdúnánás szívében - akár garázzsal is! Hajdúnánás központjában kínáljuk ezt a 44 nm-e...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (51249435)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen jól frekventált részén eladó egy gondosan karbantartott, 1. emeleti lakás, amely világos, napfényes és jó elosztású. A...
71 500 000 HUF
1 134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39535375)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, belvárosban kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 55 nm-es, erkélyes, jó állapotú, tégla lakást, amely i...
75 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási tégla lakás hirdetés (49471348)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, kiváló állapotú lakás Hajdúnánás szívében! Hajdúnánás belvárosában kínáljuk ezt a 44 nm-es, téglaépítésű, 2 s...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34485743)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern otthon, okos megoldásokkal - a belváros szívében! Városi kényelem – okosotthonnal Debrecen belvárosában kínálunk eladá...
80 100 000 HUF
1 511 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28514487)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
80 000 000 HUF
1 509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57127598)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
88 400 000 HUF
1 498 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34744498)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Sámsoni úton megvételre kínálunk egy 51 nm-es, 1 + ½ szobás + étkezős, frissen felújított tégla építésű lakást. ...
55 490 000 HUF
1 088 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (41739972)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben a Libakert frekventált részén egy 56 nm-es, 2 nagy szobás, étkező konyhás 3. emeleti lakás egy 4. emeletes cs...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (99527839)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
75, 90 Nm-es, 46, 20 nm-es terasszal rendelkező harmadik emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 2 szoba, fü...
158 400 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34364395)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51, 60 Nm-es, 14, 95 nm-es terasszal rendelkező negyedik emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 1 szoba, fü...
97 473 750 HUF
1 652 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94437958)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
84, 20 Nm-es, 7, 60 nm-es loggiával rendelkező második emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 3 szoba, 2 fü...
140 800 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (42237355)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56, 85 Nm-es, 5, 70 nm-es loggiával rendelkező első emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 1 szoba, külön f...
95 520 000 HUF
1 618 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28535439)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
50, 80 Nm-es, 10, 40 nm-es loggiával rendelkező földszinti lakás eladó, 35, 85 nm-es kertkapcsolattal. Elosztása: amerikai kony...
95 500 000 HUF
1 705 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38625577)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
63, 50 Nm-es, 10, 40 nm-es loggiával rendelkező földszinti lakás eladó, 57, 85 nm-es kertkapcsolattal. Elosztása: amerikai kony...
114 500 000 HUF
1 683 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (96342944)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, az Egyetem mellett, a Hatvani István utcán, igényesen felújított, 2 különnyíló szobával és tágas fürdővel, külön w...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (75173293)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás Debrecen szívében prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre több, modern la...
62 387 500 HUF
1 559 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (25466359)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a