Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (89784332)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vm. , Debrecenben, a Tócóskert keresett környékén eladó egy frissen felújított, erkélyes, azonnal költözhető lakás....
62 900 000 HUF
938 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (94379994)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában! Három különnyíló szobás, frissen felújított lakás eladó a Darabos utcán! ...
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34244449)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Debrecen egyik legkedveltebb belvárosi utcájában, a Hatvan utcán ez a 2023-ban épült, új állapotú, prémium minőség...
129 990 000 HUF
1 710 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (42849754)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás Debrecen - Homokkert, új építésű, 91 nm-es, teraszos első emeleti ingatlan Helyszín: Debrecen, Homokkert Alapterül...
140 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38799711)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen szívében, a Piac utcán, rendezett társasházban eladó egy 50 m2-es, földszinti, teljeskörűen felújított, csendes belső ...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (52424537)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen Óvárosában a Pereces utcában eladó egy 78/95 nm alapterületű társasházi lakás! Az ingatlan főbb jellemzői. : - Pár ...
86 000 000 HUF
1 102 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74971327)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása EXKLUZÍV új építésű lakások Debrecen BELVÁROSÁBAN Prémium életminőség | Időtálló érték | Bevezető ár: 1. 39...
72 816 000 HUF
1 255 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (48462772)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 451 000 HUF
1 258 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38754215)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a